Fabrika Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Fabrika Boyner Grup tarafından 2000 yılında kurulan bir perakende markasıdır. İş ilanlarını yılın değişik dönemlerinde verir. Bünyesine katılmak isteyen adaylar, iş ilanlarını güncel şekilde incelemelidir.

Fabrika İş İlanları

Fabrika kapsamında çalışmak istiyorsanız, iş ilanlarını güncel takip etmeniz şarttır. Şayet ilan verilir ve fark edilmezse, başvuru imkânı sonraki alımlara kadar ertelenebilir. Dolayısıyla konuya büyük hassasiyet verilmelidir.

Bunun için kariyer sayfaları güncel olarak takip edilmelidir. Ayrıca Boyner resmi sitesi de sürekli incelenmelidir. 

Nasıl Başvurulur?

Boyner resmi sitesine girildiğinde, en altta kurumsal sekmesi görülür. Buraya tıklandığında açılan sayfada, kariyer yazısı fark edilir.

Eğer sayfa açılırsa açık pozisyonların hepsi görüntülenebilir.  Sol tarafta yer alan menüden “başvuru süreçleri” sekmesine gelinirse, ik@boyner.com.tr mail adresine CV gönderilebileceği görülür.

Tavsiye edilen önce profesyonel özgeçmiş hazırlama metotlarını, püf noktalarını öğrenerek, buna göre dosya hazırlamadır. Ardından mail adresine hemen açıklamayla beraber göndermeniz mümkündür.

Kariyer.net üzerinde aktif Boyner iş ilanları da vardır. İncelemek ve başvurmak istiyorsanız, platforma kaydolmanız mümkündür.

Başvuru yaptığınızda yetkililer sitedeki CV bilgilerinizi incelediği için hemen bir özgeçmiş hazırlanır. Burada tüm bilgilerinizin, ayrıntılarla girilmesi önerilir.

Eğer güncel olmayan bir CV varsa gerekli değişiklikleri yaparak, başvurmanız tavsiye edilir. Perakende sektörüne genel anlamda bakıldığında ile alım yapılan departmanların farklılaştığı görülür. Bunlardan bazıları,

 1. Pazarlama,
 2. Hizmet,
 3. Satış,
 4. Yönetim,
 5. Müşteri İlişkileri,
 6. Diğer gibidir.

Perakende sektöründe çalışan personelin görev aldığı alanlar da farklılaşır. Burada,

 1. Hizmet,
 2. Personel,
 3. Yönetim,
 4. Pazarlama,
 5. Satış gibi çalışma alanları fark edilir.

Mezun olunan bazı bölümler ise iktisat, işletme, endüstri mühendisliği, çalışma ekonomisi ve endüsti ilişkileri, kamu yönetimi gibidir.

Kariyer.net üzerinde profili olan Boyner’in burada çok sayıda ilanı bulunur.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Boyner’in profilinde çok sayıda ilan vardır. Bunlardan bazıları şöyledir;

 1. Metin Yazarlığı,
 2. Marka Yönetimi ve İletişim Yöneticisi,
 3. Trafiker,
 4. CRM Kanal Yönetimi Müdürü,
 5. Satış ve Stok Planlama Yöneticisi,
 6. Alokasyon Birim Yöneticisi.

Firma’nın bir personeli olmak isteyen adaylar tüm ilanları değerlendirerek, başvuru yapmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*