Evar Personel Alımı ve İş İlanları 2023

evar-personel-alimi

Evar personel alımı yapacak!

Evar iş başvurusu yaparak sizde Evar’ın gücünden güç alabilirsiniz. Evar personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Evar eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Evar insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

33 yıl önce Elginkan Holding’e bağlı Kalıp Takım Sanayi A.Ş ve İngiltere’de yerleşik Clarkson grubuna bağlı Warrior firmalarının işbirliği ile kurulan Evar Kesici Takım fabrikası 1998 yılında Türkiye’nin deneyimli sanayici gruplarından Transtürk Holding bünyesine geçerek faaliyetine devam etmektedir.

Kurulduğu günden itibaren sürekli kendini yenileyen firmamız, tecrübeli kadrosu ve bayileri ile kaliteli, hızlı ve dürüst ticaret anlayışıyla Türk sanayisine hizmet etmeye devam etmektedir.

İlk kuruluş yıllarında talaşlı imalat yapan fabrikaların özel takım ihtiyaçlarına cevap veren firmamız ilerleyen dönemlerde standart kesici takım pazarına girmiş ve pazar payını arttırarak  sektörün önemli üreticilerinden olmuştur.

Üretim programımızda bulunan mamüller TSE Uygunluk Belgesi’ne sahiptir.

Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar uygun fiyatlı, en güvenilen yerli kesici takım olma hedefi ile kalitesiz, kaçak, taklit ürünlerin ucuz ve verimsiz olarak Türk sanayisine vermiş olduğu zararı önleme çabasındadır. İç piyasada kullanılan ürünler içinde taklit ürünlerin, gerek üretici firmalara gerekse kullanıcı firmalara zarar verdiğinin bilinmesi bu ürünleri talep edenlerin düşünmesi gereken en önemli konudur. Bu tip ürünlerin talep edilmesi halinde, konunun üreticileri ilgilendiren kısmı yatırımlarının gereken verimliliğe ulaşmaması sonucu büyüme hedeflerini frenlemesi iken; tüketicileri ilgilendiren kısmı ise ucuz diye satın aldıklarını düşündükleri ürünlerin verimsiz çalışması sonucu reel olarak birim maliyetlerinin artması ve karlılıklarının düşmesidir. Şu meşhur İngiliz atasözünün ne anlam taşıdığını herkes bilir : Ucuz mal alacak kadar zengin değilim.

SSK Personel işe başlamadan birgün önce SSK girişi yapılmaktadır.
 Yemek Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği mevcuttur.
 Sağlık Hizmeti Tüm çalışanlarımız işe girişlerinde sağlık kontrolünden geçmekte ve 6 ayda bir periyodik muayeneleri yapılmakta olup, işyeri hekimimiz hergün günlük muayenelerde bulunmaktadır.
 Eğitim İşbaşında eğitim, mesleki eğitim ve formasyon sağlayıcı eğitimlere ağırlık verilmektedir.
 Kütüphane Araştırma yapmak isteyen personel için, çalışanların kitap bağışlarıyla kurulmuş kütüphanemiz mevcuttur.
 Spor Faaliyetleri Mini futbol, basketbol ve voleybol sahası ve masa tenisi olmak üzere birçok spor faaliyetlerinde bulunulmakta ve turnuvalar düzenlenmektedir.
 Eğlence, sanat, gezi Belirli dönemlerde çalışanların ve ailelelerinin katıldıkları, piknik, tiyatro, sinema, konser ve turistik amaçlı geziler düzenlenmektedir.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*