Esse Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Esse’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Esse bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Esse personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1992 yılından bu yana hizmet veren Esse Grup araç içi e-ticaret, güvenlik ve elektronik üzerine hizmet vermektedir. Yılın farklı dönemlerinde Esse iş ilanları verilerek, kurumsal ihtiyaçlar karşılanmaktadır. İlanlar kariyer siteleri aracılığıyla yapılmaktadır.

Adaylar öncelikle Esse personel alımı ilanlarını buradan bularak, ardından nitelikleri de inceledikten sonra Esse iş başvurusu yapmaktadır. Bu süreç online olup, adaylar ardından insan kaynakları yetkilileri tarafından değerlendirilerek, uygun kişiler ile irtibat kurulmaktadır.

Bundan sonra mülakat süreci başlamaktadır. Bunu da başarılı bir şekilde geçen adaylar bilgilendirilerek, işe alım gerçekleştirilmektedir.

Esse Personel Alımı ve İş İlanları

Esse Personel Alımı Yapacak

Esse tarafından Kariyer.net platformu üzerinde işe alım gerçekleştirilmektedir. Bu ilan muhasebe sorumlusu olup, İstanbul’un Avrupa yakasındadır. Adaylar gerekli incelemeler ardından kısa sürede müracaat edebilmektedir.

İstanbul’un Avrupa yakasında olmayan adaylar da başvuru yapabilecek olmakla beraber, tavsiye edilen işe kabul edilmeniz durumunda taşınabileceğinizi belirten bir ön yazı eklemedir. Böylece daha olumlu sonuçlar almanız da mümkündür.

Esse İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Esse tarafından muhasebe sorumlusu ilanı, bir takım nitelikler gerektirmektedir. Bunlar şöyledir;

 1. Önlisans ve lisans seviyesine, ilgili üniversite bölümlerinden mezun olma
 2. Minimum 3 sene ticari muhasebe üzerine tecrübeli olma
 3. Logo Tiger bilme
 4. Tercih olarak Esenyurt, Beylikdüzü kapsamında oturma
 5. Muhasebe kayıtlarını bilme, mali tablo ile beyannameleri düzenleyebilme, tek düzen hesap planı yapabilme
 6. E-fatura, e-arşiv ve e-irsaliye bilme
 7. Microsoft Office kullanabilme
 8. Gelir ve bilanço tablosu, KDV-Vergi beyanname hazırlığı ve gönderimi düzenleme üzerine deneyimli olma
 9. Askerliği tamamlamış olma

İş tanımları farklı olmakla beraber stok takibi ve yönetimi, banka ve kasa kayıtlarını işleme, cari hesap mutabakatları ile cari işlem kayıtları yapma gibi sorumlulukları vardır. İlan son başvuru tarihine sahip olduğu için, kapandıktan sonra yenilenmeyebilir. Dolayısıyla adayların hızlı bir şekilde başvurması tavsiye edilir.

Esse İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Esse personeli olmak için muhasebe sorumlusu ilanına başvurmak istiyorsanız ve nitelikleri de yerine getiriyorsanız, tek yapmanız gereken şu işlemleri sırasıyla takip etmedir;

 1. https://www.kariyer.net/firma-profil/tez-elektronik-sanayi-ticaret-a-s-esse-grup-12416-2641 adresine giriş yapın.
 2. Oturumunuz açık değilse, kullanıcı adı ve parola ile giriş yapın.
 3. CV dosyanızı güncelledikten sonra, firmanın açtığı ilana tıklayın.
 4. İş tanımı ve nitelikleri inceledikten sonra, başvur butonuna tıklayın.
 5. Bir ön yazı seçip, özgeçmiş belirttikten sonra başvuruyu tamamla butonuna tıklayın.

Böylece tüm işlemler başarılı bir şekilde tamamlanır. Ardından tek yapılması gereken, firmadan irtibat beklemedir. Eğer uyum gösteriyorsanız, insan kaynakları departmanı tarafınız ile iletişim kurarak, gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*