Ersoy Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Ersoy Hastanesi personel alımı yapacak!

Ersoy Hastanesi iş başvurusu yaparak sizde Ersoy Hastanesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Ersoy Hastanesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Ersoy Hastanesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Ersoy Hastanesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Ersoy Sağlık Grubu, ‘Sağlıkta Kalite’ ilkesini prensip edinerek, 1989 yılında İstanbul Sultanbeyli’de poliklinik olarak kurulmuş ve ilk hastasını kabul etmiştir. Bölgesinde, hastaların yoğun olarak tercih ettiği sağlık kurumu olmayı başarıp büyüyerek; 1997 yılında Sultanbeyli Ersoy Hastanesi olarak hasta kabulüne devam etmiştir.

2005 yılında Maltepe’de Denge Zayıflama Merkezi olarak ikinci merkezimiz kurulmuş, konsepti ve hitap ettiği kitle olarak ülkemizde bir ilki gerçekleştirmiştir. İhtiyaçlar doğrultusunda hızla büyüyerek, önce Denge Tıp Merkezi sonrasında ise 2012 yılında Maltepe Ersoy Hastanesi olarak hastalarına hizmet vermeye devam etmiştir.

Sağlık grubumuzun üçüncü ve en büyük hastanesi olan, Kurtköy Ersoy Hastanesi; modern mimarisi, uzman hekim kadrosu, sağlıkta hasta odaklı kalite anlayışı, modern tıbbi cihaz ve donanımları ile Kurtköy Ersoy Hastanesi Mayıs 2013’te hasta kabulüne başlamıştır.

Günümüz yoğun çalışma temposunda, işçi güvenliği ve sağlığı git gide daha çok önem kazanmıştır. İşçi güvenliği ve sağlığı konusuna devletimizin de verdiği önem göz önüne alınarak; bu alanda hizmet vermek amacıyla 2010 yılında sağlık grubumuza, Ersoy OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi) Şirketimiz dahil olmuştur.

Başvuru formu için tıklayın.

1 Comment

  1. işsizim çalışmak istiyorum. hastanede temizlik işlerinde. diğer benzeri işlerde

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*