Erpa Güvenlik Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Erpa Güvenlik personel alımı yapacak!

Erpa Güvenlik iş başvurusu yaparak sizde Erpa Güvenlik’ın gücünden güç alabilirsiniz. Erpa Güvenlik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Erpa Güvenlik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Erpa Güvenlik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Her türlü Resmi Kurum ve Kuruluş, Özel ve Tüzel  Statülü Holding, şirket, Tesis, Bankalar, Alışveriş Merkezi, ışyerleri,  Turistik Tesis, Site, Tatil Köyü, Hastaneler, Üniversiteler, Fakülte,    Akademi, Yüksek Okul, Öğretim Kurumları, Depo, Sağlık Tesisleri, Enerji  Santralleri, Rafineri, Baraj, Kara-Deniz Ulaşım ve Nakil Vasıtaları, Hava   Meydanları, Limanlar, Toplu Konut Alanları, Metrolar, Gar ve  Terminaller, Spor Karşılaşmaları, Sahne Gösterileri ve Toplu  Gösterilerin Yapıldığı Alanlar ve Yerler ile vb. Tesis İşletme Toplantı ve  Vasıtaların sabotaja, hırsızlığa, soyguna, yağmaya, yıkmaya  çalışanların işten alıkonmasına, sağlık ve vücut  bütünlüklerine gelecek tehdit ve tehlikelere karşı korumak  güvenliğini sağlamak gibi hizmetleri vermektedir.

       ERPA GÜVENLİK Özel Konut, Site, Lojmanlar,Organizasyonlar,Nişan,Düğün, Fuar, Konser,Spor Müsabakaları gibi Projelerde Tarafımızdan Sürekli Olarak Kontrol ve Denetime Tabi Tutulur.

ERPA GÜVENLİK her türlü Resmi Kurum ve Kuruluş, Özel ve Tüzel Statülü Holding, Şirket, Tesis, Bankalar, Alışveriş Merkezi, İşyerleri, Turistik Tesis, Site, Tatil Köyü, Hastaneler, Üniversiteler, Fakülte, Akademi, Yüksek Okul, Öğretim Kurumları, Depo, Sağlık Tesisleri, Enerji Santralleri, Rafineri, Baraj, Kara-Deniz Ulaşım ve Nakil Vasıtaları, Hava Meydanları, Limanlar, Toplu Konut Alanları, Metrolar, Gar ve Terminaller, Spor Karşılaşmaları, Sahne Gösterileri ve Toplu Gösterilerin Yapıldığı Alanlar ve Yerler ile vb. Tesis İşletme Toplantı ve Vasıtalarınsabotaja, hırsızlığa, soyguna, yağmaya, yıkmaya çalışanların işten alıkonmasına, sağlık ve vücut bütünlüklerine gelecek tehdit ve tehlikelere karşı korumak güvenliğini sağlamak gibi hizmetleri vermektedir.

Başvurmak için tıklayın.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*