Ermetal Personel Alımı ve İş İlanları 2022

ermetal

Ermetal personel alımı yapacak!

Ermetal iş başvurusu yaparak sizde Ermetal’ın gücünden güç alabilirsiniz. Ermetal personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Ermetal eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Ermetal insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

ŞİRKETLER GRUBU İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

Firmamızın “en değerli varlığı İnsandır” felsefesi ile,

Firmalarımızın Misyon, Vizyon ve Kurumsal değerlerini desteklemek, tüm paydaşları memnun edecek iş sonuçlarına ulaşmak ve Global rekabet şartlarında firmalarımızın Stratejik amaçları ve hedeflerine ulaşmak için değer yaratacak İnsan Kaynakları Stratejileri geliştirmek ve bunları uygulamak, ana politikamızdır.

Başvuru Formu

Ermetal ailesinde kariyer yolunuz daima açıktır. İş hayatınız bir okul misyonu ile çalışanlarının eğitimine öncelik veren Ermetal’ de devam eder.

Başvuru formu için tıklayın.

1 Comment

  1. iygünler kolay gelsn daha önce ermetale başvurmsdm iş bası vermişlerdi ama vadiya sisteminde calısmak istemedm icin gelmedm mesayiden sıkıntım yok fazla msayi yapmayı seviyorm hafta sonlarıda calısırım gündüzleri uyku tutmadı icin buzamana kadar hep 8 6 calısdm ben sizinle aslında cok istiyorm calısmayı sadece gündz calısa bilirim isede ihityacm var yeni nişan yapdm alırsanz sevinicm gercekdn kolaygelsn iygunler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*