English Home Personel Alımı ve İş İlanları 2023

English Home’da çalışmak isteyen adaylara müjde. English Home bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve English Home personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

English Home

Başlıklar

Firma Hakkında

İngiliz tarzın en güzel örneklerinden olan öncü marka English Home yeni satış noktalarına hız verdi. Türkiye’nin pek çok il ve ilçesine satış mağazası açan marka, yeni mağaza açılışlarına devam ediyor. Buna bağlı olarak da çeşitli noktalara ve pozisyonlara eleman alımı yapılıyor. Marka hem insan kaynakları, hem satış pozisyonları, hem de genel muhasebe alanlarına çok sayıda deneyimli ya da deneyimsiz kişilerin istihdamını sağlayacak.

English Home insan kaynakları çalışan mutluluğu konusunda oldukça hassas. Dolayısıyla farklı prim sistemleri ile çalışan motivasyonunun yüksek tutulması hedefleniyor. Ayrıca yarı zamanlı ya da tam zamanlı olarak bu markada görev almak mümkün. elbette fazla mesailer ücretlendiriliyor. Çalışanların çeşitli yan hakları da marka tarafından korunuyor.

English Home İş İlanları

300’de fazla mağazası ile hizmet veren English Home personel alımı konusuna hız verdi. Genellikle satış kanallarında görevlendirilecek kişilerin genellikle istekli ve deneyimli olması bekleniyor. Ayrıca marka çalışanları için farklı kariyer hedefleri de belirliyor. Ayrıca bazı alanlara alınacak personeller eğitimlere de tabi tutulabiliyor.

No Pozisyon Lokasyon
1 Sevkiyat ve Paketleme Personeli Kocaeli
2 Kiralama Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya)
3 Satış Danışmanı – Bodrum Mağazaları Muğla
4 Satış Danışmanı (İstanbul Avrupa) İstanbul(Avr.)
5 Satış Danışmanı-İstanbul Anadolu Yakası Mağazaları İstanbul(Asya)
6 Yurt Dışı E-Ticaret Uzman Yardımcısı (Bulgarca) İstanbul(Asya)
7 SAP Basis Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya)
8 Ürün İnceleme ve İade Uzmanı İstanbul(Asya)
9 Bütçe Planlama ve Kontrol Yöneticisi İstanbul(Asya)
10 Kalite Kontrol Uzm. Yrd. – Enspektör / Denizli Denizli
11 Gider Kontrol Uzmanı İstanbul(Asya)
12 Yurt Dışı Mağaza Planlama Uzmanı İstanbul(Asya)
13 Bordro ve Özlük İşleri Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya)
14 Yurt Dışı Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı İstanbul(Asya)
15 Yurtdışı Kıdemli Kalite Kontrol Uzmanı İstanbul (Tümü)
16 Alternatif Kanallar Satış Uzmanı İstanbul (Tümü)
17 Horeca Satış Uzmanı İstanbul(Asya)
18 Yurt Dışı Görsel Sunum Uzmanı İstanbul(Asya)
19 Finans Uzmanı İstanbul(Asya)
20 Fiyatlandırma ve Kampanya Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya)

English Home İş Başvurusu Formu

Öncelikle English Home iş ilanları genellikle satış pozisyonlarına yönelik. Elbette bu pozisyonlar arasında çeşitli yönetim kadroları da bulunuyor. Dolayısıyla bu marka altında çalışma isteyen kişilerin enerjik ve satışa yatkın olması bekleniyor. Aynı zamanda güler yüz de vazgeçilmez kriterlerden.

English Home’a başvuru yapmak için kariyer.net ve yenibiris.com sitelerinden yardım almak mümkün. Ayrıca marka kendi web sitesi üzerinden de iş başvurusu formu kabul ediyor.

Başvuru için tıklayın.

English Home Benzer İş İlanları

1 Comment

  1. Merhaba hayirli aksamlar ben Kulilk Esen İstanbul Avcilarda oturuyorum 21yasindayim pelican malldaki magazanizda personel olarak calismak istiyorum sizin gbi bir müesseseyle calisirsam çok mutlu olurum umarim alinirim sizden cevap bekliyorum lütfen bana geri dönün şimdiden teşekkürler hayirli aksamlar . 05078268347

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*