Endemol Personel Alımı ve İş İlanları 2022

endemol-personel-alimi

Endemol personel alımı yapacak!

Endemol iş başvurusu yaparak sizde Endemol’ın gücünden güç alabilirsiniz. Endemol personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Endemol eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Endemol insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Eğlence sektöründe dünya lideri olan Endemol firması, 30 yıllık televizyonculuk ve yapımcılık tecrübesine sahip iki ortak tarafından 1994 yılında kurulmuş, game show’dan quiz show’a, eğlenceden reality’e kadar dünyanın en geniş Televizyon Format Program kataloğuna sahip firmadır.

Tüm dünyada Amerika, İngiltere, İspanya, İtalya, Fransa, Hollanda, Avustralya, Hindistan, Orta Doğu gibi ülkeler başta olmak üzere toplam 31 ülkede şirketi bulunan firma, televizyonculuk alanında reality format programlarında çığır açan Big Brother isimli programın da yaratıcısıdır.

Kataloğunda 3.000’den fazla format programı yer alan Endemol, her yıl 200 farklı ülkede 500 farklı yapımla 20.000 saate yakın program yapımını üstlenmektir. Televizyon programcılığını sadece televizyon platformunda bırakmayan ve telekomünikasyonun her türlü araçlarını kullanan ve her zaman ilklere imza atan Endemol firması interaktif platformda ve uygulamalarda da çok önemli bir yere sahiptir.

Tüm dünyada yeni trendler yaratmada öncü olan firmanın programlarını Türk izleyicileri de son yıllarda ekranlarda yayınlanmakta olan Film Gibi, Yarınlar Umut Olsun, Yoksa Rüya mı, Hayatımın Fırsatı, Akademi Türkiye, Wipeout, Fear Factor, Canlı Para, Benzemez Kimse Sana, Var Mısın Yok Musun isimli programlarla tanımaktadırlar.

Endemol firmasının yaratıcılığının ve başarısının ardında yer alan en önemli faktörlerden biri dünyanın dört bir yanında kendi şirketlerinin yer almasıdır. Bu sayede yerel televizyon piyasalarını da takip ederek, bu doğrultuda ihtiyaçları karşılayabilmekte, bununla birlikte tüm dünya trendlerini yakından takip ederek, yarattığı programların diğer ülkelerde de uygulanabilmesini sağlamaktadır. Bir ülkede başarılı olan programın başarısı bu sayede diğer ülkelere de yansıtılmaktadır.

Bu amaçla 2008 yılı içerisinde Endemol Türkiye kurulmuş ve kurulduğu tarihten bu yana başarılı yapımlara imza atmıştır. Bu yapımların başında Eşimle Başım Dertte, Yılın Annesi, Aşkın Gözü Kördür, 3-2-1 Pişir, Anlaşma, Star Akademi, Var mısın Yok musun, Canlı Para, Eyvah Düşüyorum ve Benzemez Kimse Sana gibi stüdyo programlarının yanı sıra Wipeout (4 sezon), Fear Factor (3 sezon), XXS, 101 Yol gibi adından söz ettiren büyük reality programları da yer almaktadır.

İletişim için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*