Emek Boru Personel Alımı ve İş İlanları 2023

emek-boru-personel-alimi

Emek Boru personel alımı yapacak!

Emek Boru iş başvurusu yaparak sizde Emek Boru’ın gücünden güç alabilirsiniz. Emek Boru personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Emek Boru eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Emek Boru insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Spiral kaynaklı çelik boru üretimine 1983 yılında başlayan firmamız, 1990 yılında ise Ceceli Grubu bünyesine katılmıştır. Gelişen müşteri taleplerine bağlı olarak ürün yelpazesini geliştiren Emek Boru, üretim teknolojisine ve insan kaynaklarına yapılan yatırımlarla ürün kalitesini en üst noktaya taşımayı temel ilke edinmiştir.

*Emek Boru, Ankara 1. Organize Sanayi Bölgesinde 30 000 m2‘ si kapalı olmak üzere 100 000 m2’lik alandaki modern üretim tesislerinde en güncel teknoloji ile donatılmış 4 üretim hattı ile spiral kaynaklı çelik boru üretimini gerçekleştirmektedir. Yıllık 350 000 ton üretim kapasitesine sahip fabrikamızda ulusal ve uluslar arası standartlara uygun üretim yapılmaktadır. Üretimde nitelikli malzeme kullanımı ile sürekli kalite anlayışını benimseyen Emek Boru API 5L, TS EN 10217-1, TS 9341 EN 10224 Üretim Sertifikalarına ve ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001 Sistem Belgelerine sahiptir

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Pazarlama Sorumlusu İstanbul(Avr.) EMEK GROUP
Teknik Ressam İstanbul(Avr.) EMEK GROUP
Finans Müdürü İstanbul(Avr.) EMEK GROUP
MUHASEBE ELEMANI İstanbul(Avr.) Emek Pres İmalat Otomotiv San. ve Dış Tic. Ltd. Şt
Muhasebe Müdürü İstanbul(Avr.) EMEK GROUP

Başvuru için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*