İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ekol Güvenlik Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Ekol Güvenlik Personel Alımı Yapacak

Ekol Güvenlik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Ekol Güvenlik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Ekol Güvenlik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Ekol Güvenlik Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Güvenlik, sadece içinde bulunduğumuz zaman diliminde değil, üzerinde yaşadığımız dünyamızda, insanlık tarihinden itibaren yaşamış olan insan topluluklarının en önemli vazgeçilmez ihtiyacı olarak görüle gelmiştir. Günümüzde, her alan ve sektördeki bina ve tesislerin kendisine has güvenlik ihtiyaçları vardır ve bu ihtiyacın etkili bir şekilde karşılanmasıyla üretim ve hizmet grafiğinin yükselmesine katkıda bulunulduğu tecrübelerle görülmüştür. Asıl önemli olan kısım ise, etkili bir güvenlik için şüphesiz konusunda uzman, deneyimli bir ekip ile çalışmaktır.

SEÇME VE YERLEŞTİRME: Eleman ihtiyaçlarımız, pozisyonun özelliklerine göre şirket içi kaynaklar, gazete ilanları, danışmanlık firmaları ve ilgili kurumlar yolu ile aranan niteliklere uygun kişilerden karşılanmaktadır.

SEÇİM TESTLERİ: Psikoteknik yöntemlerden ön eleme aracı olarak ve bazı pozisyonlarda, son karar aşamasında, mesleki kişilik özelliklerinin ölçümünde yararlanılmaktadır.

MÜLAKAT: Pozisyonun özelliklerine göre farklı yöntemlerle yapılabilen mülakat süresince, ilk görüşme İnsan Kaynakları departmanı ile yapılmakta, ikinci görüşme bölüm yöneticisi tarafından gerçekleştirilmektedir.

ORYANTASYON: İşe başlatılan adayların şirket kültürünü ve işi daha iyi tanımaları için, pozisyonlara göre farklı özelliklerde hazırlanmış, projeye yönelik oryantasyon programları uygulanmaktadır.

YÜKSELME OLANAKLARI: Şirket politikamız olarak, geleceğin kadroları,görevinde başarı gösteren çalışanlarımız içinden yetiştirmektir. Özellikle yönetim kadrosuna yapılan atamaların şirketin çeşitli süreçlerinde yer alarak farklı sorumluluklar almış kişilerden olması hedeflenmektedir.

Ekol Güvenlik İş İlanları

Ekol Güvenlik iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Güvenlik Elemanı İş İlanı

1999 yılından bu yana Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarında hizmet veren sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan şirketimiz bünyesinde; Hizmet vermekte olduğumuz Türkiye’nin en büyük bankacılık ağına sahip projemizin İSTANBUL ANADOLU VE AVRUPA YAKASI şubelerinde Silahlı Joker Bay Güvenlik Görevlisi alınacaktır. Joker personellerden nitelikleri uygun olan adaylar, ihtiyaç durumunda asli kadroya atanacaklardır.

ÜCRET: 1850 MAAŞ + 205 YOL+ AGİ+ 300 TİCKET

 • Silahlı Özel Güvenlik Kimlik kartı sahibi,
 • Minimum 1.75 boy ve üzeri
 • 35 Yaşından gün almamış
 • Asgari Lise mezunu
 • Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek
 • Askerlik hizmetini tamamlamış
 • Ulaşım sorunu olmayan,
 • Özel Güvenlik konusunda tecrübe sahibi,
 • İletişim ve temsil kabiliyeti yüksek,
 • Adayların başvuruları beklenmektedir

Ekol Güvenlik İş Başvurusu Formu

Ekol Güvenlik iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Ekol Güvenlik iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

Bir yorum

 1. Salih ömrü uzun 13 Aralık 2014

  Kamu projelerimiz çalışmak istiyorumTel05375546291

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir