Ekol Güvenlik Personel Alımı ve İş İlanları 2021

1999 senesinden bu yana güvenlik hizmetlerini veren Ekol Güvenlik personel alımı ile kadrosunu sürekli genişletmektedir. Böylece sunduğu hizmetlerin yapısı da gün geçtikçe ilerler.

Güven ve müşteri memnuniyeti kapsamında çalışan firma, meydana gelen gereksinimlerine göre Ekol Güvenlik iş ilanları vererek alım yapmaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken, iş ilanlarını takip etmek ve Ekol Güvenlik iş başvurusu yapmaktır.

Eğer firmanın değerlerine ve kültürlerine uyum gösteriyorsanız, özgeçmişiniz de pozisyona uygunsa mülakata davet edilebilir, buradan da geçerek yeni iş hayatınıza başlayabilirsiniz.

Ekol Güvenlik Personel Alımı ve İş İlanları

Ekol Güvenlik Personel Alımı Yapacak

Ekol Güvenlik, yılın farklı dönemlerinde personel ihtiyacı duymaktadır. Bu nedenle stratejik değerlendirmelerin de ardından, gerekli ilanlar verilmektedir. Bunların takibi kariyer sitelerinden yapılabilecek olup başvuru gerek bu platformlardan, gerekse resmi sitesinden gerçekleştirilebilir.

Ekol Güvenlik İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Ekol Güvenlik tarafından Güvenlik Elemanı alımları dönem dönem yapılmaktadır. Bunun için aranan nitelikler şöyledir;

 1. Askerlik görevini yerine getirme
 2. İletişimi yeterli seviyede olma
 3. Vardiya sisteminde görev alabilme
 4. Fiziki yeterlilik, boy ve kilo bakımından uygun olma
 5. 5188 sayılı kanun kapsamında özel güvenlik kimlik kartı bulundurma

Firma ilerleyen dönemlerde yayınlayabileceği ilanda farklı vasıflar da getirebileceği için, bunların güncel olarak incelenmesi gerekir. Eğer nitelikleri sağlamadan başvuru gerçekleştirirseniz, Ekol Güvenlik yetkilileri tarafından olumlu dönüş alma şansınız oldukça düşecektir.

Ekol Güvenlik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ekol Güvenlik için başvuracaksanız, her gün takip etmeniz gerekir. Zira her yıl değişik zamanlarda alım yapıldığı için, düzenli kontrol yapmamak size uygun bir fırsatı kaybetmenize sebep olabilir. Eğer başvuru yapacaksanız, kendi sitesi üzerinden kolayca gerçekleştirmeniz mümkündür. Bunun için şu işlemler uygulanır;

 1. https://www.ekolgrup.com.tr/ sitesine giriş yapın.
 2. Üst menüde insan kaynakları üzerine gelerek iş başvuru formu üzerine tıklayın.
 3. Karşınıza çıkan yerde adı soyad, telefon, cinsiyet, eğitim durumu, e-mail, özel güvenlik kimlik kartı, yabancı dil gibi birçok alandan gerekli olanları doldurun.
 4. Bilgilerin doğruluğunu kontrol ederek, en altta bulunan gönder üzerine tıklayın.

Eğer hakkınızda daha fazla ayrıntı verirseniz, firma sizi daha yakından tanıyabileceği için olumlu dönüş almanız daha fazla kolaylaşacaktır. Şayet kariyer sitesi üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız, şu işlemleri takip etmeniz gerekir;

 1. Ekol Güvenlik tarafından ilan verilen çevrimiçi siteye giriş yapılır.
 2. Kariyer siteleri aracılığıyla başvuru için üyelik gerekir. Bu nedenle yoksa bir tane oluşturulmalıdır. Ancak mevcut bir üyelik varsa giriş yeterlidir. Bu işlem ardından da özgeçmiş güncellenir.
 3. Firmanın platformdaki hesabı açılır ve ilanın detayları incelenir.
 4. Uyum gösteriliyorsa başvuru yapılır.

Bu şekilde müracaatınız tamamlanınca, firmadan haber almayı beklemeniz yeterlidir. Eğer uyumlu görülürseniz, firma iletişime geçer.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*