Ekol Giyim Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Ekol Giyim Personel Alımı Yapacak

Ekol Giyim’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Ekol Giyim bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Ekol Giyim personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Ekol Giyim personel alımı

Firma Hakkında

1986 yılından günümüze artarak çoğalan mağazalar zinciri ile hizmet veren Ekol Giyim Giyim firması yeni eleman alımı yapacağını duyurdu. Marka kariyer hedefi hazır giyim alanında olan gençlere ve vasıflı ya da vasıfsız kişilere iş imkânı sağlayacak. Yapılan yatırımlar ile birlikte her geçen gün mağaza ağını biraz daha genişleten marka satış danışmanı başta olmak üzere pek çok kadroya istihdam sağlayacak.

Ekol Giyim çalışanlarının pek çok yan hakkı ve kazançlı prim sistemi olduğu biliniyor. Ayrıca vardiyalı sistemi de benimsemiş olan firma ek mesaileri ücretlendiriyor. İşçi alımı üzerine de yoğunlaşan firma özellikle vasıfsız eleman alımları yapacak. Yol ve yemek masrafları firma tarafından karşılanıyor.

Ekol Giyim İş İlanları

Türkiye genelinde 60’dan fazla mağazası ile hizmet veren Ekol Giyim hazır giyim markası satış noktalarına pek çok danışman ve mağaza sorumluları alacak. Ekol Giyim iş ilanları genellikle bu iki kadroya yönelik olsa da üretim noktalarına da istihdam sağlanacak. Özellikle servis görevlileri, sosyal medya danışmanları ve stilist alımlarına hız verildi.

Mağaza maaşları Maaş /SSK ve Ticket yemek ücreti ve birçok büyük mağazalarda ulaşım servisi de verilmektedir.
Maaşlar arasındaki farklılıklar tecrübe ve sektördeki iş deneyimine göre değişiklik göstermektedir.
Satış odaklı çalışılan mağazalarda aylık yapılan satış yüzdesine göre pirim uygulamaları yapılmaktadır.
Buda yapmış olduğunuz satışa ve hizmet kalitesine göre maaşını artırma şansı sağlamaktadır.

  • Kasiyer maaşı: 1600 TL – 1900 TL
  • Reyon görevlisi maaşı:  1600 TL – 1800 TL
  • Mağaza sorumlusu maaşı: 2000 TL – 2300 TL
  • Mağaza müdürü maaşı: 3000 TL – 5000 TL

Ekol Giyim İş Başvurusu Formu

İnternet üzerinden hizmet veren onlarca iş bulma sitesi Ekol Giyim iş ilanları yayınlıyor. Bu ilanlardan açık pozisyonlara başvuru yapmak mümkün. ancak yönetim kadroları için belli bir tecrübe ve yabancı dil istenebiliyor.

Bunun yanında satış alanında değerlendirilecek olan personellerin tecrübeli olması avantaj nedeni. Genellikle alımlar mülakat şeklinde sağlanıyor. Kişi bu mülakatlardan başarılı olur ise başvurduğu pozisyona göre görevlendiriliyor.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*