Düzey Tüketim Malları Personel Alımı ve İş İlanları 2023

En başta gıda olmak üzere farklı alanlarda ürün sunan Düzey Tüketim Malları, 1975 yılında kurulmuştur. Yılın farklı dönemlerinde iş alımları yaptığı için, ilgililer güncel araştırmalar yapmalıdır.

Düzey Tüketim Malları İş İlanları

Düzey Tüketim Malları iş başvurusu için, ilk önce ilanlar incelenmelidir. Bu kapsamda internette bulunan kariyer siteleri her gün incelenmelidir. Zira özel sektörde bulunan çok sayıda iş veren, duyuruları bu siteler vasıtasıyla verir. Bu kapsamda Kariyer.net üzerinde adayların müracaat edebileceği ilanlar vardır.

Ayrıca Düzey Tüketim Malları resmi sitesi de insan kaynakları politikası ve başvuru şekli üzerine incelenmelidir. 

Nasıl Başvurulur?

Düzey Tüketim Malları üzerine başvuru oldukça pratiktir. Kendi sitesinden başvuru için şu işlemler uygulanır;

  1. Düzey Tüketim Malları resmi sitesine girilir.
  2. Üst menüde insan kaynakları yer alır. Buraya tıklandığında insankaynaklari@duzey.com.tr adresine CV gönderebileceği okunabilir.
  3. Hazır bir özgeçmişiniz varsa hemen yollayarak, başvuru gerçekleştirilebilir.

Bu üç işlem ardından başvuru tamamlanır. Ancak bunun öncesinde daha olumlu başvuru için, profesyonel bir CV hazırlanması önerilir. Bu konuda nelere dikkat edilmesi gerektiği, internette kolayca bulunabilir. Ardından da buna göre düzenleme yapılarak, gönderilebilir.

Kariyer.net üzerinde de ilanlar mevcut olup, talep edenler burayı da kullanabilir. Bunun için ilk önce siteye üye olunur. Ardından da bunun kapsamında bir özgeçmiş hazırlanır. Ancak mevcut üyeliğiniz varsa izlemeniz gereken yol farklıdır. Burada kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapmanız, ardından özgeçmişinizin ne kadar güncel olduğuna bakmanız gerekir.

Zira önceki tarihlerde oluşturulduğu için muhtemelen bazı bilgilerin yeni olmayabilir. Bu durumda başvurudan istenen sonuçlar da alınmayabilir. Bu gibi başvuru öncesi işlemler tamamlanınca Kariyer.net üzerindeki Düzey Tüketim Malları profili açılarak, ilanlar bölümüne gelinir. Bundan sonra yalnızca ilgiyi çeken ilana müracaat edilebilir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Kariyer.net incelendiğinde, adayların çalışabileceği çok sayıda uygun pozisyonun varlığı göze çarpar.  Bunlar şöyledir;

  1. Satış Görevlisi
  2. Depo Yöneticisi
  3. Distribütör Sorumlusu
  4. Satış Yöneticisi
  5. Kategori Yöneticisi

Bunların çalışma konumları aynı olmadığı için adaylar detaylarına bakmalıdır. Ayrıca bunların iş tanımları ve aranan nitelikleri de farklıdır. Dolayısıyla başvuru öncesinde bunlar da dikkate alınmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*