Düzey Pazarlama Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Düzey Pazarlama A.Ş. 1975 yılında kurulmuştur. Firmanın temelleri Koç Holding bünyesinde bulunan Beko Ticaret ile olan bağlardan gelmektedir. Firma, hızlı tüketim mallarına odaklanarak kendi yola devam etmiştir.

Türkiye’nin ve dünyanın en önde gelen markalarının satışı ve dağıtımı gibi konularda faaliyet gösteren firma bu anlamda pek çok marka ile iş birliği içerisindedir. Her geçen gün bu iş birliği ağı genişlemektedir.

Düzey Pazarlama İş İlanları

Firmanın genel müdürlüğü İstanbul Anadolu yakasında olmakla birlikte ülke genelinde faaliyet göstermektedir. Bu nedenle de sık sık eleman alımı yapmaktadır. Türkiye genelinde satış ve perakende alanında hizmet veren firma, 1000 kişinin üzerinde kişi istihdam etmektedir. 1200 araçlık bir filoya sahiptir. Tüm bunların yanında çalışanlarına sağladığı imkanlarla da iş arayanların hayallerini süsleyen bir firmadır.

Düzey Pazarlama, çalışanlarına çalıştıkları alana ve şehre bağlı olarak çeşitli imkanlar sunmaktadır. Yemek, servis gibi imkanların yanında özel sağlık sigortası ve aile yardımı gibi olanaklar bu imkanlar dahilinde olabilmektedir.

Makale Yazarak Para KazanmakNasıl Başvurulur?

Düzey Pazarlama A.Ş. bünyesinde çalışmak isteyenlerin iş başvurularını gerçekleştirebileceği birkaç yöntem mevcuttur. Bunlardan ilki firmanın kendi internet sitesi üzerinden yapılabilen başvurulardır. Bunun dışında kariyer.net internet adresinden ve firmanın linkedin hesabından da başvurular gerçekleştirilebilmektedir.

Firmanın kendi internet sitesi üzerinden iş ilanlarına başvurabilmek için arama motoruna “düzey pazarlama insan kaynakları” yazınız. Çıkan sonuçlardan ilkine tıklayınız. Bu sayfada önceden pdf ya da World dosyası olarak hazırladığınız özgeçmişinizi e-posta şeklinde atabileceğiniz e-posta adresi bulunmaktadır.

İlgili özgeçmişinizi bu adrese e-posta olarak atarak başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında yine aynı sayfada linki paylaşılmış olan ve Koç Holding’in kariyer portalına yönlendiren bağlantıya tıklayarak da başvurularınızı yapabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Ticari Pazarlama Yöneticisi: Pazarlama ve satış bütçeleri çerçevesinde ticari pazarlama işlemlerini yöneten kişidir.
  • Pazarlama Müdürü: Satış ve pazarlama faaliyetlerinin koordineli bir şekilde yürümesini sağlayan ve müşteri ihtiyaçlarını göz önüne alarak satış stratejileri oluşturan kişidir.
  • E-Ticaret Uzmanı: Günden güne dijitale kayan alış – veriş dünyasında firmanın sosyal medya ve online dünyada büyümesini ve daha çok kişiye ulaşmasını sağlama adına bu organları yöneten kişi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*