Dotherm Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Dotherm markası, Almanya Dortmund kökenli oldukça önemli bir endüstri firmasıdır. Çeşitli endüstriyel malzemelerin yapım işlemleri ile sektöründe oldukça önemli bir yere sahip olan söz konusu Dotherm firması, Moeschter Group şirketlerinin bir parçası olarak hizmet sunmaktadır.

Almanya Dortmund merkezli olarak hizmet vermekte olan firma, dünyanın pek çok farklı bölgesinde çeşitli sektörler ve iş kolları içerisinde bizzat çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Dotherm İş İlanları

Dotherm, dünya çapında oldukça önemli endüstriyel firmalar arasında yer almaktadır. Çeşitli endüstriyel materyal ve malzemelerin üretimi ve geniş uygulama alanları gibi sektöründe oldukça büyük bir ihtiyaca cevap veren firma, oldukça çeşitli iş kolları içerisinde de pek çok farklı alanlarda kalifiye teknik personel istihdam etmektedir.

Nasıl Başvurulur?

Söz konusu endüstriyel sektörde lider ve öncü firmalardan bir tanesi olan Dotherm markası, çeşitli iş kolları için profesyonel düzeyde eleman istihdam etmektedir. Bilhassa Moeschter Group web sitesinde yer alan kariyer sayfası ile çeşitli iş dallarına başvuru yapabilmekte olan adaylar, aynı zamanda diğer iş alım ve eleman arama siteleri üzerinden de firmanın istihdam hizmetlerine erişebilmektedir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Dotherm markası, çeşitli iş dalları için farklı niteliklere sahip olan kalifiye personeller istihdam etmesi ile öne çıkmaktadır. Çeşitli farklı iş pozisyonları için yılın belirli dönemlerinde alım yapmakta olan Dotherm firması, bilhassa bazı konumlar için sık sık eleman istihdam etmektedir.

  • Teknisyen.
  • Tekniker.
  • Metalurji Mühendisi.
  • Endüstri Mühendisi.

Pozisyon Açıklamaları

  • Teknisyen: Lise ve dengi okullardan mezun olmuş olan ve firmaların çeşitli teknik iş dalları içerisindeki teknik birimlerde çalışan personeldir.
  • Tekniker: Üniversite ve dengi okullardan mezun olmuş olan çeşitli iş kollarında teknik işleyişin doğru bir şekilde ilerlemesinden sorumlu olan kişilerdir.
  • Metalurji Mühendisi: Özellikle çeşitli metal ürünleri ve metal parçalar odaklı olarak çalışmakta olan profesyonel elemanlardır.
  • Endüstri Mühendisi: Endüstri işleri anlamında oldukça geniş ölçekli olarak firmaların teknik işlevlerini doğru bir şekilde yürütmesini sağlamakta olan profesyonel personeldir.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: Minimum 18 yaş.

Çalışma Saatleri: Genel olarak Pazar tatil olmak üzere hafta içi.

Alım Yapılacak Şehirler: Dortmund, Almanya.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*