Dostel Makina Personel Alımı ve İş İlanları 2022

dostel-makina-ogo

Dostel Makina personel alımı yapacak!

Dostel Makina iş başvurusu yaparak sizde Dostel Makina’ın gücünden güç alabilirsiniz. Dostel Makina personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Dostel Makina eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Dostel Makina insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Dostel Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş, 1970 yılında kurulmuş olup, halen Gebze Organize Sanayi bölgesindeki binasında faaliyet göstermektedir. 

Kurulduğundan beri Otomotiv sanayine hizmet veren Dostel sac şekillendirme ve kalıp konularında uzmanlaşmıştır. 

QS 9000 kalite standartları çerçevesinde yapılanmasını tamamlamış ürün ve hizmetlerinde bu standartları işler hale getirmiştir.ISO 16949 kalite standartı çalışmalarını başlatmıştır. 

Halen Otomotiv anasanayilerinden olan OTOSAN(FORD),AIOS (ISUZU),HONDA ve TOYOTA firmalarına hizmet veren Dostel bugün için 200’ün üstünde farklı parça üretmektedir.Amacımız müşterilerimizin isteklerini ve taleplerini karşılamak, güncel gelişmeleri yakından takip etmek, her gün daha iyi, daha hızlı ve daha kaliteli üretmektir.İnanıyoruz ki gelişim, insanın önemini farkeden ve teknolojiyi insan için kullanan firmalar için geçerlidir. 

Hedefimiz sürekli gelişmeyi sağlayarak müşteri memnuniyetini en yüksek seviyelere taşımaktır. 

Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*