Doğan Online Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Doğan Online Personel Alımı

Türkiye’nin öncü internet şirketlerinden biri olan Doğan Online personel alımı ili kadrosunu genişleterek, müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir. 1999 yılından bu yana DOL, internet dünyasındaki bütün önemli iş modellerini kapsayan çözümlerin ülkemizdeki en başarılı ve ilk örneklerini bünyesinde barındırmaktadır.

Yenilikçi faaliyetleri kapsamında her yıl belirli oranda Doğan Online eleman alımı ve Doğan Online engelli alımı yapılmaktadır. İşe alınan kişiler, DOL çatısı altında her biri kendi segmentinin öncüleri arasında yer alan güçlü markalarda çalışmaktadır.

Web portallarından, e-ticaret sitelerine ve sosyal network alanına kadar pek çok farklı sektörde hizmet sunan şirket, teknolojik gelişimlere ve dinamik kadro yapısına önem vermektedir.

Doğan Online Personel Alımı

Doğan Online Çalışma Şartları

Şirketin İnsan Kaynakları politikaları, firma ile çalışan hedeflerinin örtüşmesi eksenine kurulmuş olup Doğan Online çalışma şartları da buna göre düzenlenmiştir. Ayrıca söz konusu politikaya bağlı olarak çalışanlar arasında kurumsal kültür unsurlarının herkes tarafından benimsenerek sahiplenilmesi ve kurumsal bağlılığın yüksek tutulması şirket için önem arz etmektedir.

Doğan Online işçi alımı yaparken takım çalışmasına yatkın adayların müracaatlarını ön planda tutmaktadır. İnsan Kaynaklarının en önemli hedefi ise işe alınan bireylerin kendi başarılarıyla olduğu kadar kurumun başarısıyla da gurur duymasıdır.

Bu nedenle çalışanların görevlerinde başarıyı yakalayabilmesi adına şirket her türlü ortam zeminini üst düzey kalitede hazırlamaktadır. Personellere servis imkânı sunulmakta ve Pazar hariç 08.00 – 17.00 saatleri arasında çalışılması talep edilmektedir.

Doğan Online İş İlanları

Doğan Online iş ilanları Yenibiris.com ve Kariyer.net üzerinden yayınlanmaktadır. Firmada eğitim düzeyine bağlı olmak üzere herkese göre iş olduğunu söyleyebiliriz.

Firmanın beyaz yaka çalışan sayısının 25 ile 49 arasında olduğu belirtilmekte ve aktif iş ilanları incelendiğinde İstanbul ile Kocaeli illeri için alım yapıldığı gözlemlenmektedir.

Şuan için şirket yazılım destek uzman yardımcısı ve pazarlama müdürü konumlarında görev almak isteyenler için ilan oluşturmuş bulunmaktadır.

Doğan Online İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yukarıda belirtilen siteler üzerinden Doğan Online başvuru yapılması mümkündür. Bunun için söz konusu sitelere üyeliğinizin olması ve şirketin profil sayfasında açık iş ilanları bulunması gereklidir. İlan detaylarını inceledikten sonra şartların size uygun olması durumunda başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Doğan Online iş başvuru formu ile genel bir müracaatta bulunmak isteyen adaylar ise firma, bu imkânı sunmadığı için sadece açık ilanlar üzerinden başvuru yapabilmektedirler. Genel başvuru yapmak için aynı sektörde yer alan TTNET, Superonline ve Vodafone gibi internet sağlayıcısı şirketlerin web sitelerini inceleyebilirsiniz.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*