Doğan Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Doğan Hastanesi personel alımı yapacak!

Doğan Hastanesi iş başvurusu yaparak sizde Doğan Hastanesi ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Doğan Hastanesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Doğan Hastanesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Doğan Hastanesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İnsan Kaynakları Misyonu

Doğan Sağlık Grubu’nun hedeflerine başarıyla ulaşmasını ve tüm birimlerin sinerji içinde çalışmasını sağlamak, ihtiyaç duydukları her konuda gerekli desteği sağlamak için etkin insan kaynakları politikaları geliştirip, yüksek iş kalitesi, şirkete bağlılık ve motivasyonun artırılması konusunda her zaman en iyiyi yapmaktır.

İnsan Kaynakları Vizyonu

Doğan Sağlık Grubu’nu, insan kaynakları konusundaki gelişmelerin yakından takip edilerek uygulandığı, yaptığı işi benimseyen ve kuruma bağlı çalışanların olduğu ve bu sektörde çalışmak için tercih önceliği olan bir konuma getirmektir.

İnsan Kaynakları Politikası

‘Çalışan personel, şirketin temel kaynağıdır ‘ prensibi ile hareket ederek, bireysel başarıların gruba, grup başarılarının ise şirketin geneline yansıdığı bilinci ile mevcut insan kaynaklarının en etkin ve verimli şekilde kullanılmasını sağlamak, tüm çalışanlara kişisel gelişim ve kariyer geliştirme fırsatları yaratmak.

İşe Alım Sürecimiz

Başvurularınız İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından değerlendirilmekte, açık pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip olan adaylarımız ön görüşmeye davet edilmektedirler. Bu görüşme İnsan Kaynakları Uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedir.

• Ön görüşmede adayın Hastane standartlarına uygunluğuna ve pozisyon için uygun yetkinliklere sahip olup olmadığına bakılır.
• İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından yapılan ön elemeyi geçen adaylar ile ilgili Bölüm Yöneticisi ikinci görüşmeyi yapar.
• Eğer ihtiyaç duyuluyorsa adaylar görev ile ilgili farklı yöneticiler ile de mülakata alınabilir.
• Bir ve ikinci görüşmeleri olumlu geçen adaylar hakkında İnsan Kaynakları Müdürlüğü telefonla veya yazılı olarak referans araştırması yapar.
• Görüşülen adaylar içerisinden Bölüm Yöneticisi ve İnsan Kaynakları Müdürlüğü iş teklif edilmesine karar verilecek adayı belirler.
• Hastanenin mevcut ücret skalaları, görevin gerektirdiği sorumluluklar, adayın eğitim durumu, deneyimi vb. kriterler göz önüne alınarak aday için uygun olabilecek ücret belirlenir.
• İnsan Kaynakları Müdürlüğü adaya belirlenen ücret, çalışma koşulları ve sosyal haklar vb. konuları da aktararak iş teklifinde bulunur.
• İş teklifini kabul eden adaya işe giriş için gerekli evrakların bir listesi verilir ve işbaşı yapacağı tarih belirlenir.

Doğan Hastanesi’nde açık pozisyonları görüntülemek ve başvuruda bulunmak için tıklayın.

Doğan Sağlık Grubu

Doğan Hastanesi İstanbul’un ilk özel hastanelerinden biri olarak 1990 yılından bu yana güvenilir ve etik sağlık hizmeti sunma hedefiyle çalışmaktadır.

Kurucularımız Dr. Doğan BİRGÜL ve Dr. İsmet BİRGÜL, 1978 yılında dahiliye ve çocuk uzmanı olarak bölgede kendi muayenehanelerini açarak çalışmaya başladılar. 1980 yılında polikliniklerini açarak hizmet vermeyi sürdürdüler.DOĞAN HASTANESİ, 1990 yılında merhum Cumhurbaşkanımız Sn. TURGUT ÖZAL’ın açılışını yapması ile hizmete başladı. 1996 yılında da KKTC Cumhurbaşkanı merhum Sn. RAUF DENKTAŞ’ın katılımı ile 2. Blokumuzu devreye sokarak hizmet yelpazesini genişletti.Doğan Hastanesi sizlerin desteğiyle kısa zamanda küçük bir muayenehaneden sağlık sektöründe referans gösterilen bir sağlık grubuna dönüştü.

Doğan Sağlık Grubu’nun doktorlardan oluşan üst yönetimi sayesinde ilk günden bu yana Hipokrat yeminine, deontolojiye ve etik değerlere bağlı kalarak hizmet vermektedir. Yönetim anlayışımız; 40 senelik sağlık sektörü deneyimi olan kurucularımızın yanında, yeni kuşak yöneticilerimizin modern yönetim anlayışının yarattığı sinerjiden oluşmaktadır.

Doğan Hastanesi, 2003 yılında ISO 9000 kalite yönetim sistemi belgesi i alan ilk hastanelerden biridir. Hizmet kalitesini, her sene yaptığı teknoloji yatırımları ile yükselten Doğan Hastanesi Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan hastane sınıflandırmasında “A Grubu” hastane sınıflamasına girmeye hak kazanmıştır.

Doğan Sağlık Grubu çatısı altında Doğan Hastanesi, Doğan Tıp Merkezi, Doğan Diyaliz Merkezi, Doğan Aile Danışma merkezi, Doğan Görüntüleme Merkezi, Doğan Havacılık Tıp Merkezi hizmet vermektedir.

2001 yılından itibaren periyodik pilotaj muayene hizmeti veren hastanemiz, 2004 yılında Havacılık Tıp Merkezini kurarak, sınırlı sayıda verilen pilotaj muayene yetkisini almaya hak kazanan sayılı hastanelerin arasında yerini almıştır.
Doğan Sağlık Grubu, hasta odaklı yaklaşımı, seçkin ve deneyimli hekim kadrosu ve sağlık ekibi ile 8.000 m² kapalı alana sahip, butik sağlık hizmeti sunmaktadır.

E – 5 karayolu üstünde, Atatürk Havalimanı’na (3,5 km) yakınlığı ile,metrobüs ve tren yolu ile her yerden kolay ulaşım imkanı olması artılarımızdan bir tanesidir.

Doğan Hastanesi, 25 yılın tecrübesi ile sağlık alanında fark yaratmayı başararak; kaliteli, güvenli sağlık hizmetini siz değerli hastalarımızın hizmetine sunmaktadır. .Doğan Hastanesi olarak hastalarımızın güçlü desteği ve hastanemize gösterdiği teveccühle 25 yılımızı kutlamanın gururunu yaşıyoruz.

2 Comments

  1. fizik tedavide çalıştım.3 yıl ..ön muhasebe eğitimi aldım fakat uygulamam hic olmadı kısa bir eğitimden sonra onuda yapabilecegimi biliyorum. Eğer Doğan bünyesine uygun bulursanız irtibat telim..0535 738 67 99

  2. Merhaba ben sizin hastanenize hasta danismani asistanlik veya hasta kabul olarak iş başvurusu yapmıştım. Neticesi nedir acaba sizden bilgi bekliyorum. Ayrıca hasta kayıt danismanlik kursuna gidiyorum eğitim alıyorum. 5395999070

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*