Dirinler Makina Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Dirinler Makina personel alımı yapacak!

Dirinler Makina iş başvurusu yaparak sizde Dirinler Makina ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Dirinler Makina personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Dirinler Makina eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Dirinler Makina insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Dirinler Şirketler Grubu, 1952 yılından itibaren sanayi ve ticari faaliyetlerini sürdüren bir aile kuruluşudur. Grubun bünyesinde makina ve ürün imalatının yapıldığı dört fabrika ile birlikte bir pazarlama firması, şirketler grubunun ihracat ve ithalat işlerini organize eden bir dış ticaret firması bulunmaktadır. 2010 tarihinde gruba en son katılan firma ise grubun turizm ve liman işletmeciliği firmasıdır.

Dirinler Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. , 1952 yılında İzmir’de kurulmuştur. Şu anda 12.000 m2’si kapalı, toplam 24.000 m2 alan üzerinde 25 ton ile 250 ton kapasiteler arasında C tipi Eksantrik Presler, 160 ton ile 1000 ton kapasiteler arasında H tipi Eksantrik Presler, 60 ton ile 160 ton kapasiteler arasında C tipi Hidrolik Presler, 250 ton ile 500 ton kapasiteler arasında H tipi Hidrolik Presler üretilmektedir. Ayrıca Türkiye’de bir ilk olan, kemik eklemli form pres üretimi de tesislerimizde gerçekleştirilmektedir.

Üretimini yaptığımız presler ile başlıca; dövme, kesme, bükme, yüzeysel ve derin çekme, formlama ve delme vs. işlemleri yapılmaktadır.

Tüm ürünlerimiz iki yıl süre ile garanti kapsamımızda olup müşterilerimize uzun süreli servis ve yedek parça garantisi verilmektedir. Aynı zamanda ücretsiz yatırım danışmanlığı hizmeti verilerek müşteri talepleri doğrultusunda özel presler ve özel projeler üretilmektedir. Vizyonumuz sınırsız müşteri memnuniyeti olup, ürünlerimizde “Mamul Mesuliyet Sigortası” bulunmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini;
siparişlerimizi zamanında teslim ederek,
uygun fiyat avantajı sağlayarak ,
kaliteli ürün ve hizmetler sunarak
ve sürekli iyileştirme temeline dayalı olarak karşılamaktır.

VİZYON

Sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek öncü, yenilikçi, kaliteli ürün ve hizmetleri ile yurt içinde ve yurtdışında tercih edilen bir marka olmaktır.

MİSYON

Müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, döküm sektöründeki en güncel ve gelişmiş teknolojileri takip ederek kalitemizi en üst düzeye taşımak ve sektördeki değişime ve gelişime öncülük etmek amacımızdır.

Buradan iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*