İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dikili Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

İzmir’de önemli bölgelerden biri olan Dikili, gerek yaz gerekse kış aylarında sürekli olarak kalabalıktır. Ekonomik anlamda ve yaşamsal anlamda da oldukça ideal olan Dikili bölgesi, Dikili belediyesi tarafından büyük destekler almaktadır.

Dikili belediyesi işçi alımı, memur alımı, eleman alımı ve personel alımı gibi alımlarla bölgenin istihdam ihtiyacını karşılarken, bununla birlikte bölgenin daha yaşanabilir ve daha tercih edilebilir olması için de sürekli olarak çabalamaktadır.

Bu çabalar da ciddi bir insan gücü ihtiyacına yol açtığı için Dikili belediyesinin zaman zaman iş ilanları göze çarpabilmektedir.

Dikili belediyesi işçi alımı

İzmir Dikili Belediyesi Personel Alımı

Dikili belediyesi personel alımı ile belediyenin gerek saha içerisinde gerekse kendi bünyesinde daha kaliteli bir hizmet verebilmesini amaçlamaktadır.

Belediyenin faaliyetlerini sürdürecek birçok personele ihtiyaç duyan Dikili belediyesi, bu sayede hem Dikili bölgesine katkılar sağlamaktadır hem de kendi hizmetlerini daha da güçlü bir hale getirmektedir.

Dikili belediyesi insan kaynakları, her kitleye belediye bünyesinde mutlaka uygun bir görev bularak, belediyenin ihtiyaçlarını karşılamakta ve bölgede bulunan kişileri iş sahibi yapmaktadır.

İzmir Dikili Belediyesi İş İlanları

Dikili belediyesi iş ilanları ise iş arayan kişiler için ciddi anlamda çok büyük önem taşımaktadır. Belediye bünyesinde, tıpkı bir devlet memuru gibi çalışan işçiler veya diğer personeller, bu nedenle iş arayan kişilerin de belediye bünyesine katılmak istemelerine sebep olmaktadır.

Dikili belediyesi ise hem bu kişilerin ihtiyaçlarına cevap vermek isterken hem de daha kaliteli bir hizmet sunabilmek adına iş ilanları ile her iş pozisyonuna alımlarını gerçekleştirmektedir.

Dikili belediyesi iş başvurusu yapabilmek adına adaylar öncelikle anlaşmalı kurumlardan yardım alabilmekte, sonrasında ise belediyenin insan kaynaklarına danışabilmektedirler.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

İzmir Dikili Belediyesi Memur Alımı

Dikili belediyesi memur alımı konusunda, sürekli olarak ihtiyaç sahibi bir belediyedir diyebiliriz. Belediye memur kadrosunda, gerek personel kaynaklı gerekse belediyenin büyümesinden kaynaklı sürekli olarak ihtiyaç görülmektedir.

Dikili belediyesi iş başvuru formu vasıtasıyla memur alımlarından yararlanmak isteyen adaylar, çok basit bir şekilde başvurularını gerçekleştirebilirken, bu sayede belediyenin memur ihtiyaçlarını da karşılayabilmektedirler.

Bilgi için tıklayın.

Dikili İş İlanları

Dikili iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Dikili iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Dikili iş ilanları

 • Aşçı – İzmir Dikili Şubesi
 • Barista – İzmir Dikili Şubesi
 • Gratis Sezonluk Satış Danışmanı – Dikili Çandarlı
 • Gratis Satış Danışmanı – Dikili
 • Servis Personeli – İzmir Dikili Şubesi
 • Satış Danışmanı – İzmir

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Dikili iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir