Diana Turizm Personel Alımı ve İş İlanları 2023

diana-turizm

Diana Turizm personel alımı yapacak!

Diana Turizm iş başvurusu yaparak sizde Diana Turizm’ın gücünden güç alabilirsiniz. Diana Turizm personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Diana Turizm eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Diana Turizm insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Kuşadası ilçesinde 1977 yılında kurulmuştur. O yıllarda turizm adına Kuşadası’ nı önemli kılan faktörler ilçenin Efes, Meryem Ana, Artemis Tapınağı, Didim, Milet, Priene gibi birçok tarihi yerleşime yakın bir liman olmasıdır. Türkiye’ ye charter uçuşlarının henüz başlamadığı o yıllarda Kuşadası yukarıda bahsettiğimiz önemli duraklara olan yakınlığının avantajını kullanmış, cruise gemilerinin en önemli duraklarından biri olmuş ve ayrıca hemen karşısında olan Samos adasında kalan turistlerin feribotlar ile günü birlik ziyaretlerinden yararlanmıştır.

Diana Turizm’ de iş hayatına Samos ve Kuşadası arasında feribot seferleri yaparak ve bu yolla Kuşadası ve bölgesindeki tarihi yerleri görmeye gelen tur operatörü misafirlerine günü birlik çevre turları düzenleyerek başlamıştır. İlk charter uçuşlarının İzmir havalimanına başlaması Türk turizm tarihi için dönüm noktası olmuştur. Yeni dönemle birlikte Diana Turizm öncü rollerden birini almış, Samos’ a operasyon yapan Avrupalı tur operatörlerini ikna ederek İzmir Havalimanına charter uçuşlarına başlamalarını sağlamıştır. Böylelikle şirket Jahn Reisen, Sunsnacks, Baumeler Reisen, Esco Reisen, Hotel Plan, Akademische Studien Reisen, Studiouins Reisen gibi dönemin saygın Avrupalı seyahat firmalarının temsilciliğini almıştır.

Türk turizminin diğer sahil kentlerinde özellikle Antalya bölgesindeki hızlı gelişimin sonucu şirket merkezini 1998 yılında Antalya’ ya taşımıştır. Bu gün Diana Turizm merkez ofisi ve kendisine ait İstanbul, Kuşadası, Didim, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Kemer, Belek, Side ve Alanya’ da 10 şubesi ile ülkemizi ziyaret eden turistlere en yüksek profesyonellik standartlarında servis sağlamaktadır.

Firmanın ana iş alanı incoming servisleridir. Şu anda şirket Avrupa’ nın en büyük seyahat organizasyonlarından biri olan Thomas Cook Plc de dahil olmak üzere Adriatica, Nakhal, Baumeler Reisen, Vita Travel, Nathalie Tours gibi önemli firmaların tek yetkili Türkiye temsilcisidir. Mas turizmin dışında cruise turizminde de İngiliz Swan Hellenic Cruises’ in Türkiye partneri olarak yerini almaktadır.

Açık pozisyonlar için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*