Dia Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2023

dia-holding

Dia Holding personel alımı yapacak!

Dia Holding iş başvurusu yaparak sizde Dia Holding’ın gücünden güç alabilirsiniz. Dia Holding personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Dia Holding eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Dia Holding insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İşe Alım

İşe alım süreci, işgücü gereksinimleri doğrultusunda Kurumsal Gelişim ve İnsan Kaynakları Direktörlüğü tarafından yürütülür.
Tüm görevlerle ilgili yetki ve sorumluluklar ve her pozisyona uygun personel profilleri ve göreve uygunluk için kriterler Görev Tanımlarında belirtilmiştir. Personel seçimi yapılırken ilgili pozisyon için yapılmış bu tanımlar göz önünde tutulur. 

Oryantasyon

İşe yeni başlayan personelimizin, firma kültürüne ve işe kısa sürede uyum göstermesi için yapılan faaliyetler oryantasyon programının konusunu oluşturur. “Oryantasyon Programı”nın amacı, yeni çalışanın işe alışma dönemini ve DİA Holding’e adaptasyonunu sistematik bir planlama ile gerçekleştirmektir.

Kariyer

Faaliyetlerine 2007 yılında başlayan DİA, sektöründe yatırımlarına büyüyerek devam etmektedir. Uluslararası rekabet ortamında, yeni yatırımlarımızla büyüyerek güçlenmenin kurumsallaşma ile mümkün olacağının bilinciyle kısa zamanda yakalamış olduğumuz başarı, göstermiş olduğumuz bu ilerleme, yöneticilerimizin ve çalışanlarımızın değerli katkılarının doğal bir sonucudur.
Bugüne kadar elde ettiğimiz başarılarda önemli rol oynayan, sağlam altyapımızın, vizyonumuzun ve özveri ile çalışan profesyonel DİA Ailesi’nin içinde siz de yer almak isterseniz açık pozisyonlarımıza başvuru yapabilir ya da sayfamızda bulunan Başvuru Formu’nu doldurabilirsiniz.

Yapılan tüm başvurular gizlilik esasına uygun olarak değerlendirilecektir.

Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*