İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

DHL Express Personel Alımı ve İş İlanları 2019

DHL Express Personel Alımı Yapacak

DHL Express’de çalışmak isteyen adaylara müjde. DHL Express bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve DHL Express personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

DHL Express personel alımı

Firma Hakkında

1969 yılında Almanya merkezli olarak kurulan DHL Express, sektöre kazandırdığı ivme ile tüm dünyada faaliyet sayısını arttırdı

Global ticaretin gücünü hizmet, kalite ve insanları birbirine bağlamak ve hayatlarını kolaylaştırmak için kullanan, sürdürülebilirliğe odaklanmış dünya çapında bir şirket olan DHL Express, İstanbul başta olmak üzere Gaziantep ve diğer illerimizde 14 personel alacak.

Çalışanlarına eşit fırsatlar sunan ve işyerinde çeşitliliği teşvik eden bir DHL Express, personel adaylarına insan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, tercihen en az lise mezunu olma şartını getirmektedir. Kadrosuna alacağı engelli personeller için en az %40 engellilik şartı sunan şirket bu personellerine diğer personelleri ile aynı maaşları vermekte ve aynı sosyal hakları sağlamaktadır.

DHL Express İş İlanları

Kusursuz hizmet ve kaliteyi sağlamak için şirket çapında çalışan bağlılığına ve kültür değişikliğine odaklanan DHL Express, personel alımı yapmak üzere yayınladığı iş ilanında kadrosuna alacağı personellerin öncelikli olarak müşteriyi memnun etmek hedefinde olmalarını istediğini belirtti..

Açık Pozisyonlar

 • Kurye
 • Operasyon Yetkilisi
 • Ofis Asistanı
 • Engelli Personel
 • Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
 • Saha Satış Müdürü
 • Makam Şoförü

DHL Express İş Başvurusu Formu

DHL Express iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Başvuruları inceleyen DHL Express insan kaynakları birimi, sadece olumlu olarak değerlendirdiği adaylara geri dönüş yapmakta ve bu adayları ikili mülakata çağırmaktadır. Mülakat dahilinde karşılıklı anlaşmanın sağlanması sonucu oryantasyon süreci ile birlikte işe alım süreci başlatılmaktadır.

Deutsche Post DHL Group bünyesindeki kariyer fırsatları, tüm dünyadaki ekiplerimiz kadar çeşitlidir. 220’den fazla ülkede ve bölgede 520.000’in üzerinde çalışanımızla insanları birbirine bağlıyor, hayatlarını güzelleştiriyoruz.

Başvuru için tıklayın.

7 Yorum

 1. adem çalmaç 12 Kasım 2014

  umarım kabul edersınız

 2. erhan 18 Kasım 2014

  Slm ben erhan göçmen 02.03.1980 muş dogumluyum evli 1 çocuk sahibiyim istanbul fatihte ikamet etmekteyim şansımı denemek istiyorum .tel 05345192234

 3. EMRAH ÖZÇELİK 9 Şubat 2015

  slm ben 1987 doğumlu istanbul anadolu yakası maltepede ikamet etmekteyim bünyenizde kurye olarak görev yapabileceğimi düşünüyorum.
  E ve D sınıfı ehliyetlere sahibim. SRC 4 belge sahibiyim
  tel:0535 479 16 81

 4. ENGİN 17 Şubat 2015

  istanbul da ikamet ediyorum e sınıfı ehliyetim src belgelerim var şöför işi arıyorum tel 05364275240

 5. Mehmet 20 Nisan 2016

  İst. Avcılar da oturmaktayım. B ve A2 ehliyet e sahibim. Avcılar ve çevre bölgeyi iyi biliyorum. Şu anda moto kuryelik yapıyorum. Artık araçla kuryelik yapmak istiyorum. Cevabıniızı bekliyorum. 0 542 593 87 85

 6. emrah 22 Eylül 2016

  Merhaba ben emrah acar 6 yıllık evliyim 2 çocuğum var. b ehliyetim src2 src4 ve piskoteknik belgelerim mevcut bilgisayar sertifikamda var. Bir çok iş yerinde şoförlük yaptım tecrübem var. Umarım geri dönüş yaparsınız. Tel:05442797614

 7. mustafa sarıoğlu 6 Ekim 2016

  merhaba ben mustafa istanbul anadolu yakası sultanbeylinde oturuyorum forklift operatörüyüm 5 yıllık iş tecrübem var işede ihtiyacım var evliyim bir çocuğum var 32 yaşındayım umarım bana dönüş yaparsınız 05452409584

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir