Deva Tıp Merkezi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

Ankara ilinin Keçiören ilçesinde halka hizmet veren Deva Tıp Merkezi her yurt içi ve yurt dışından gelen birçok hastaya hızlı, güvenilir bir şekilde hijyenik bir ortamda sağlık hizmetleri sunmaktadır. 2000 senesinde Etlik’te faaliyete geçmiştir.

2998 yılında bir tıp merkezine dönen kurum böylece hizmetlerinin kalitesini yükseltmiştir. Hasta, hasta yakını ve personel memnuniyetini değer veren Deva Tıp Merkezi güler yüzlü, azimli ve çalışkan bir şekilde sağlık hizmetleri sunmaktadır.

İnsana saygılı olan kurum, vatandaşlara kesintisiz olarak tanı, tedavi ve teşhis imkânları sunmaktadır.

Deva Tıp Merkezi İş İlanları ve Personel Alımı

Deva Tıp Merkezi İş İlanları

Deva Tıp Merkezi insana değer veren ve bilimsel yapısı sayesinde gelişmesini her yıl sürdürmektedir. Bu sayede halka tıp sektöründe en yeni, teknolojik çözüm önerilerini sunmaktadır. Bu gelişme esnasında yeni personel gereksinimleri de ortaya çıkmakta olup, hastane bunu iş ilanları vererek karşılamaktadır.

Özel bir hastane statüsünde olduğu için iş ilanlarının kariyer platformları gibi kaynaklar üzerinden takip edilmesi gerekir. Ayrıca kendi sitesinde de personel ihtiyaçları yayınlanabileceği için burası da düzenli bir şekilde kontrol edilmelidir. Alımlar hastanenin bünyesinde bulunan farklı pozisyonlara yönelik yapılabilir.

Deva Tıp Merkezi Personel Alımı

Deva Tıp Merkezinde çalışmak istiyorsanız ilanları takip ederek başvuru yapmanız yeterlidir. Müracaat için iki farklı yöntem bulunmaktadır. Bunların birincisi kendi sitesini kullanmadır. Çünkü resmi adresinde kurumsal sekmesi altında insan kaynakları linki görülmektedir.

Burada adayların doldurabileceği bir iş başvuru formu bulunmaktadır. Eğer bunu uygun bir şekilde doldurup gönderirseniz, bilgi ve yetkinliklerinize uygun bir pozisyon olması durumunda kurum sizinle iletişime geçebilir.

İkinci başvuru yöntemi ise kariyer siteleridir. Deva Tıp Merkezi farklı kariyer platformları üzerinden iş ilanı yayınladığında, ilgili adresi kullanarak da başvuru yapmanız mümkündür. Online başvuru ardından mülakat da bulunmaktadır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*