Deutsche Bank Gişe Yetkilisi Alımı 2023

Deutsche Bank Gişe Yetkilisi Alımı yapacak!

Deutsche Bank iş başvurusu yaparak sizde Deutsche Bank’ın gücünden güç alabilirsiniz. Deutsche Bank Gişe Yetkilisi Alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Deutsche Bank eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Deutsche Bank insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Deutsche Bank 1987 yılından bugüne Türkiye’de kurumsal bankacılık hizmetleri sunmaktadır. Deutsche Bank’ın İstanbul’daki iştiraki Deutsche Bank A.Ş. 2004 yılında bankacılık lisans değişikliği ile ürün çeşidini artırma yolunda ilk adımlarını atmıştır. 2005 yılından itibaren kurumsal nakit yönetimi, risk yönetimi ve takas hizmetleri sunmaya başlayan Deutsche Bank, öncelikli olarak kurumsal müşterileri hedef almaktadır.

2005 yılında sermaye piyasalarında faaliyet gösteren Bender Menkul Kıymetler’in tamamını satın alan Deutsche Bank, halka arz, blok satış, türev piyasalar gibi her türlü sermaye piyasası ürünüyle küresel bankacılık ağı avantajını yerel tecrübe ile birleştirerek sermaye piyasalarında da hizmet sunmaktadır.

Sorunlu aktiflerin yapılandırılması ve tahsilatı konusunda finansal kurumlara hizmet sunan Bebek Varlık Yönetim şirketi Türkiye’deki diğer Deutsche Bank grubu şirketlerindendir.

Türkiye’nin ihmal edilemeyecek büyüklükte bir ekonomiye sahip olduğunu düşünen, önümüzdeki dönemde ciddi büyüme ve yatırım potansiyeli olduğuna inanan Deutsche Bank, Türkiye’de büyümeyi sürdürmektedir.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

4 Comments

  1. Merhabalar ben Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme mezunuyum.Bankacılık sektöründe çalışmak ve kendimi geliştirmek istiyorum.Sizinle çalışmaktan son derece memnuniyet duyarım.İlginiz için şimdiden teşekkürler.Tel:05397781731

  2. ÖZLE SEKTÖRDE TAM 6 YILDIR ÇALIŞMAKTAYIM 3 YIL SEKRETERLİK ,3 YILDA MÜDÜRLÜK YAPTIM ..SİZLERLE ADANA ,RİZE TRABZONDA ÇALIŞMAK İSTERİM

  3. 15 YIL FRANSADA BIR ALIS VERIS MERKEZINDE KASIYER OLARAK CALISTIM; 1978 DOGUMLUYUM COK IYI DERECEDE FRANSIZCA OKUR YAZARIM KURUMUNUZDA CALISMAK ISTIYORUM PARISTE BIR SEKRETERLIK LISESINDEN MEZUNUM

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*