Darıca Diş Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022

Kocaeli’nin Darıca ilçesinde bulunan Darıca Diş Hastanesi 2008 yılında Farabi Devlet Hastanesi içinde faaliyete geçmiştir. Aynı yıl içinde kendisine ait binaya geçen kurum, hizmetlerini böylece sürdürmüştür.

Hastanenin merkezi, Farabi Devlet Hastanesi ile aynı kampüsü paylaşmakta, 4000 metrekare kapalı alanda hizmet vermektedir. Çayırova Semt Polikliniği de Darıca Diş Hastanesine bağlı olup, 2010 yılında faaliyetine başlamıştır.

Darıca Diş Hastanesinin bünyesinde çok sayıda poliklinik ve klinik vardır. Bunların tümünde hasta odaklı ve kesintisiz tanı, teşhis ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Darıca Diş Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Darıca Diş Hastanesi İş İlanları

Darıca Diş Hastanesi uzman kadrosu sayesinde dinamik, yenilikçi ve Ar-Ge çalışmalarına önem veren bir yapıya sahiptir. Hareketli ve sürekli gelişen alt yapısı sayesinde ulusal ve uluslararası kapsamda tıp sektöründe tıp sektöründe meydana ilerlemeleri, yeni ekipman ve teknolojileri hastalara ulaştırmaktadır.

Bu süreç içinde farklı dallarda personel ihtiyaçları da görülmektedir. Bunlar idari ve destek personeli, Dentist, hemşire gibi alanlarda olabilmektedir. Aksaklık olmadan, sürekli ve verimli hizmet verilebilmesi için gerekli ilanlar kısa sürede verilmektedir. Bir devlet kurumu olması sebebiyle ilanlar resmi şekilde verilmektedir.

Darıca Diş Hastanesi Personel Alımı

Darıca Diş Hastanesine başvurmak isteyen adaylar, personel alımı duyurularını hangi adresten takip etmesi gerektiğini bilmelidir.  Bu bakımdan hastanenin kendi sitesine ek olarak İŞKUR, Resmi Gazete ve ilan.gov.tr incelenebilir.

Kurum tarafından yapılan iş alımları o dönemde bulunan personel gereksinimlerine göre yapılır. Dolayısıyla alım yapılan pozisyon ve müracaat için gereken şartlar farklılık gösterebilir. Adayların başvuru yapmadan önce bunları incelemesi, bilgi ve yetenekleriyle tam olarak uyduğunu gördükten sonra işlem yapması gerekir.

Devlet hastanesi olduğu için, bazı pozisyonlarda adaylardan KPSS puanı istenebilir. Dolayısıyla adayların söz konusu sınava önceden girip, yeterli puanı alması tavsiye edilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*