İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çukurova Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Çukurova Holding Personel Alımı

Cumhuriyetten bu yana ülkemizin gelişimine katkıda bulunan Çukurova Holding personel alımı ile birçok kişiye iş fırsatı sunmaktadır.

Türkiye’nin lider kuruluşları arasında yer alan firma; enerji, taşımacılık ve hizmet, ticaret, finansal hizmetler, bilgi ve iletişim sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Bu nedenle Çukurova Holding eleman alımı sayesinde sıralanan sektörlerde iş bulmak isterseniz, Çukurova Holding iş başvurusunda bulunmanız gerekmektedir.

Çukurova Holding Personel Alımı

Çukurova Holding Çalışma Şartları

1923’de Tarsus’ta bir dokuma fabrikası olarak kurulan şirket, bugün dünya ekonomisindeki en etkili isimlerden birisidir. Hızlı bir büyüme kaydettiği için kısa sürede inşaat ve dokuma makinelerinin üretimine başlamış, iddialı stratejik hedeflerini büyütmek için de faaliyet alanını giderek genişletmiştir. Bu nedenle Çukurova Holding çalışma şartları dünya standartlarına uygun bir şekilde hazırlanmaktadır.

Firmanın temel amacı; faaliyet gösterdiği sektörlerde büyük rekabet avantajları sağlayarak, pazar derinliğini ve hacmini genişletmektir. Bu hedefe Çukurova Holding işçi alımı sonrasında edindiği çalışanlarıyla, hissedarlarıyla ve iş ortaklarıyla ulaşmak isteyen şirket, müşterileriyle daima uyum ve sinerji yaratan işbirliği içerisinde hareket etmektedir.

Çukurova Holding İş İlanları

Ulusal ve uluslararası ölçekte iş fırsatlarını değerlendirmek isteyenler, Çukurova Holding iş ilanları sayfasını yakından takip etmelidirler. Firma duyurular için kendi web sitesini kullanmadığından ilanlar, iş bulma siteleri üzerinden yayınlanmaktadır.

Çukurova Holding başvuru sonrasında adaylar arasından seçim yaparken yetkinliklerini test etmek için mülakat ile derecelendirme yapmaktadır.

Bu nedenle kurumsal firmalara iş görüşmesine gitmeden önce mülakat sorularının nasıl olabileceğini araştırmanız önerilir. Çeşitli sektörlerde yatırımları bulunan bu şirketin, işe alım süreci İnsan Kaynakları birimi tarafından yürütülmektedir.

Çukurova Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çukurova Holding iş başvuru formu; Yenibiris.com, Kariyer.net, Indeed.com ve Eleman.net gibi sitelerde açık pozisyon açıldığında adaylar tarafından doldurulmakta ve şirketin ilgili birimine gönderilmektedir.

Her ilan için kısmi bir süre belirtmekte ve adayların bu süre zarfında yaptıkları başvurular değerlendirmeye alınmaktadır. Süre bitiminde ilan yayından kaldırılacağı için başvuru formu gönderme işlemi gerçekleşmez.

http://www.cukurova.com.tr/tr/

Grubun bünyesinde onlarca firma bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi yurtiçi telekomünikasyon pazarının en etkin şirketlerinden bir tanesi olan Turkcell’dir.

Bu nedenle Turkcell personel alımı ilanlarına da başvuruda bulunarak, Çukurova Holding bünyesinde çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ayrıca Almanya, Moldova, Azerbaycan, Kazakistan, Ukrayna, Belarus, Gürcistan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti gibi ülkelerdeki yerel operatörlerle ortaklık kuran Çukurova Holding, rakipsiz bir servis sağlayıcısı konumundadır.

Doğuş Turizm Grubu, Demsa Group, Toprak Holding, Ulusoy Lojistik ve Yıldız Holding gibi kurumsal firmaların da personel alımlarını inceleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir