İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çukurova Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Çukurova Holding Personel Alımı Yapacak

Çukurova Holding’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Çukurova Holding bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Çukurova Holding personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Çukurova Holding Hakkında

1968 yılında iş hayatına atılan Çukurova Grubunda çalışmak isteyenlerin merak ettiği iş başvuruları ve iş ilanları hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Bünyesinde çalıştırmak üzere Çukurova Grubunun Üretim Planlama ve Stok kontrol departmanında görevlendirmek üzere personel alacağını açıkladığını belirtmek istiyoruz. Özellikle Mersin ve Tarsus bölgelerinde bulunan kişilerin başvurularının kabul edileceği bu departmanın iş başvurusu hakkında detayları sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Çukurova Holding İş İlanları

Çukurova Grubunun ihtiyacı olan personelde aranan niteliğin üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olma şartı aranmaktadır. Firmanın üretim planlama ve stok kontrol merkezinde çalıştırılacak olan personelde aranan nitelikleri açıklayalım.

Öncelikli olarak üretim konusunda bilgisinin bulunması ve Otomotiv ve benzeri sektörler üzerinde en az 2 yıllık bir çalışma şartının arandığını belirtelim. Takım halinde çalışmaya yatkın olması beklenen bu personelin aynı zamanda ileri derecede İngilizce bilmesi ve Office programlarına hakim olması da belirtilen şartlar arasında yer almaktadır. Aynı zamanda askerlik görevini tamamlamış olma şartı da Çukurova Grubunun istediği şartlar arasında yer almaktadır.

Tam zamanlı olarak çalıştırılacak olan bu personelin hafta sonları tatil olacak şekilde işe alınacağını belirtmek istiyoruz. Sürekli ve Tam zamanlı çalışma şartı bulunan bu iş başvurusunda bulunacak olan kişilerin alacakları maaşın ise firma tarafından gizlilik politikası gereği belirtilmediğini açıklamak istiyoruz. Bu yüzden başvurunuzun kabul edilmesinden sonra maaş konusunda Çukurova Grubu sizlere gerekli olan açıklamayı yapacaktır.

Çukurova Holding İş Başvurusu Formu

Çukurova Grubunun açmış olduğu bu alana başvuru yapmak için firmanın kendi web sitesi üzerinden veya iş başvuruları kabul eden web siteleri üzerinden başvurunuzu gerçekleştirme şansınız bulunmaktadır

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir