Coşkunöz Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2023

coşkunöz-holding-is-ilanları

Coşkunöz Holding personel alımı yapacak!

Coşkunöz Holding iş başvurusu yaparak sizde Coşkunöz Holding’ın gücünden güç alabilirsiniz. Coşkunöz Holding personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Coşkunöz Holding eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Coşkunöz Holding insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

COŞKUNÖZ HOLDİNG İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

Coşkunöz Holding, rekabet gücünü arttırmak, kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla sektördeki lider konumunu sürdürmek ve “Sınırsız Şekillendirme” vizyonu ile şirketlerini geleceğe taşımak için İnsan Kaynakları Yönetimi’ni iş stratejilerinin odağında konumlar ve tüm İK uygulamalarını birbirine bağlı bütünleşik bir sistemde yönetmeyi hedefler.

İŞE ALMA VE YERLEŞTİRME

Aramıza katılacak olan yeni takım arkadaşlarımızı; davranışsal ve teknik yetkinlik bazlı işe alma ve yerleştirme süreci ve Coşkunöz Psikoteknik Değerlendirme Merkezi’nde yapılan psikometrik testler sonucunda belirlemekteyiz.

Süreç Basamaklarımız;

 • CV Tarama
 • Yetkinlik Bazlı Mülakat
 • Psikoteknik Değerlendirme / Yabancı Dil Testleri
 • Teknik Mülakat
 • Referans Kontrolü
 • İş teklifi
 • Aday Bilgilendirme
 • Coşkunöz Holding’te Kariyer Fırsatları
 • İş Başvuruları
 • Staj Başvuruları
 • Meslek Edindirme Başvuruları
 • Burs Başvuruları

ŞİRKETLERİMİZ

COŞKUNÖZ METAL FORM A.Ş.

Faaliyet Alanı ve Ürünler: Başta otomotiv sanayii olmak üzere sac şekillendirme kalıpları, montaj ve ölçü kontrol fikstürleri ile 3 boyutlu 5 eksen lazer kesme makinası ve pres otomasyonu yapmaktadır.Coşkunöz Metal Form AŞ, üretilen kalıplarla çelik ve alüminyum alaşımlı sac malzemelerin şekillendirilmesi ve montajı konularında faaliyetlerini sürdürmektedir. Otomotiv sektörüne montajlı ya da tek tek sac parçalar üreten COŞKUNÖZ METAL FORM’da sac parça imalatı Seri Üretim Grubu tarafından, kalıp imalatı Kalıp Grubu tarafından 3 boyutlu 5 eksen lazer kesme makinası ve pres otomasyonu da Teknoloji Grubu tarafından yürütülmektedir.

COŞKUNÖZ ALABUGA

Faaliyet Alanı ve Ürünler: Coşkunöz Holding AŞ, Tataristan Cumhuriyeti Rusya Federasyonu’nda büyük bir yatırım gerçekleştirdi. Coşkunöz Holding, dünyanın en iyi 40 serbest bölgesi içinde yer alan SEZ Alabuga’daki yatırımı ile bölgede otomotiv ana sanayine destek verecek güçlü bir Türk yan sanayinin oluşmasına öncülük ediyor. Coşkunöz Holding bu fabrikasında otomotive yönelik büyük presli sac parçaların üretimini yapacak. Üretim TS-16949-2002,ISO 14001,OHSAS 18001 standartlarına göre gerçekleşecek.

COŞKUNÖZ MA

Faaliyet Alanı ve Ürünler: 2008 yılında devreye giren 2000 tonluk robotik büyük pres hattıyla üretim faaliyetlerine de başlayan şirket, dış yüzey panelleri ve büyük gövde parçaları üretimi yapmaktadır.

COŞKUNÖZ SAVUNMA HAVACILIK

Faaliyet Alanı ve Ürünler: Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde 7000 m² kapalı alanda faaliyet gösteren Coşkunöz Savunma ve Havacılık, havacılık standartlarında tesis ve imalat sistemi, yeni ekipmanlarla donatılmış imalat alanı ile taşıma sandıkları, tüfek mayonu, uçak, helikopter gövde ve motor parçaları üretmektedir.

COŞKUNÖZ RADYATÖR

Faaliyet Alanı ve Ürünler: 24 bin m² modern tesislerinde yıllık 2.000.000 adet panel radyatör ve 150.000 adet havlu radyatörüne ulaşan kapasitesiyle üretim yapmaktadır. Coşkunöz Radyatör; üretiminin yüzde 70’den fazlasını 4 kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmekte, “STARPAN” markasıyla yurtdışı yapılanmasına devam etmektedir. 2005 yılında, Coşkunöz Radyatör Almanya Ofisi COPA markasıyla faaliyete geçmiştir. 2011 yılı itibari ile de COPA markası Türkiye’de satışa sunulmuştur.

BELKA KAUÇUK

Faaliyet Alanı ve Ürünler: Genel endüstri için sızdırmazlık elemanları ve teknik kauçuk parçalar üretiminde faaliyet göstermektedir.

CEM TAŞIMACILIK

Faaliyet Alanı: Güçlü filosu ile Türkiye genelinde taşımacılık sektörüne hizmet vermekte ve büyümeye devam etmektedir.

ENERJİ ŞİRKETLERİMİZ

2009 yılında yenilenebilir enerji alanında faaliyet göstermeye başlayan Coşkunöz Holding, bu amaçla Coşkunöz Solar AŞ , Sınırsız AŞ ve Coşkunöz Rüzgar AŞ şirketlerini kurdu. Sınırsız AŞ’nin ortak olduğu 14 MW gücündeki hidroelektrik santrali 2013 yılında Gümüşhane Torul sınırları içinde devreye alınmıştır. Güneş ve Rüzgar Enerjisi ile elektrik üretimi için proje geliştirme çalışmalarımız devam etmektedir.

COŞKUNÖZ EĞİTİM VAKFI

Faaliyet Alanı: Düz lise mezunu olan fakat üniversiteye girememiş öğrencilere 12 aylık mesleki eğitim vererek sektöre kazandırma amacı bulunan Coşkunöz Eğitim Vakfı, 12 aylık eğitim sonunda Tophane Anadolu Teknik M.L.’si ile yapılan protokol gereği mezun olan öğrencilerine meslek lisesi diploması vermektedir.

AÇIK POZİSYONLAR

Tarih            Pozisyon                Şehir/Ülke             Firma Adı

12.06.2014  İç Denetim Sorumlusu Bursa Coşkunöz Holding
10.06.2014  Bütçe Maliyet Sorumlusu Bursa Coşkunöz Holding
10.06.2014  Dış Ticaret Operasyon Kısım Müdürü Bursa Coşkunöz Holding
10.06.2014  Planlama Kısım Müdürü Bursa Coşkunöz Holding
09.06.2014  Yaz Tatilinde İş Fırsatı Bursa Coşkunöz Holding
09.06.2014  Sıcak Pres Operatörü Bursa Coşkunöz Holding
03.06.2014  Elektrik Bakım Operatörü Bursa Coşkunöz Holding
14.05.2014   OTOMASYON MÜHENDİSİ Bursa Coşkunöz Holding
06.05.2014  PLANLAMA&LOJİSTİK MÜHENDİSİ Bursa Coşkunöz Holding
02.05.2014  SATINALMA SORUMLUSU Bursa Coşkunöz Holding

Başvurmak için tıklayın.

1 Comment

 1. 1991 den 2014 8aya kadar ME-BE-SA ambalaj orman ürünlerinde çalıştım oradaki görevim üretim sorumluluğu yaptım daha sonra forklift operatörlüğü ve şoförlük yaptım sizlerin firmalarda kayıtlarım mevcuttur emekli olduktan sonra işi kendi isteğimle bıraktım yüzde 47 den emekli oldum iş arıyorum bunu değrlendiriseniz memnun olurum cep no:05384577017

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*