Çoruh Edaş Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Çoruh Edaş 30 Eylül 2010 yılında kurulmuş ve hizmet vermeye başlamıştır. Elektrik dağıtım hizmetlerinin özelleştirilmesinin ardından kurulan Çoruh Edaş, belirli bölgelerde elektrik dağıtımı yapmaktadır.

Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane ve Artvin illerinde elektrik dağıtımı yapan Çoruh Edaş (Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş) yüksek kalitede hizmet vermektedir. Çoruh Edaş, hizmet verdiği bölgede tüketici haklarını göz önünde bulundurmakta, en iyi elektrik dağıtımını üstlenmektedir. 

Çoruh Edaş İş İlanları

Çoruh Edaş, bölgenin en iyi elektrik dağıtım firmasıdır. Çoruh Edaş bünyesinde çalışmak isteyenlerin sayısı ise bir hayli fazladır. Firma her yıl ihtiyaç duyduğu alanda personel alımı yapmakta, hangi pozisyon için kaç kişi alınacağını paylaşmaktadır.

İş başvuruları arasından sadece birkaç kişi alınmaktadır. Çünkü firmanın çalışan kadrosunun yapısı oluşmuştur. Firma, personel alımı yaparken aradığı şartları da yayınlamaktadır. Genellikle bireyin eğitim durumu, bilgi ve birikimi, işe olan hakimiyeti göz önünde bulundurulmaktadır. Her pozisyon için değerlendirilen özellikler farklıdır. 

Nasıl Başvurulur?

Çoruh Edaş bünyesinde çalışmak isteyenler farklı başvuru yollarını kullanabilir. Çoruh Edaş, kendi web sitesi üzerinden iş ilanı yayınladığı gibi kariyer siteleri üzerinden de iş ilanı yayınlamaktadır. Aynı zamanda CV hazırlayıp firmaya bırakarak da iş başvuru yapabilirsiniz. Gerekli durumlarda yüz yüze görüşmeler sağlanmaktadır. Çoruh Edaş, başvuruları özenle değerlendirmekte ve doğru personel seçimi yapmaya özen göstermektedir. İş başvurusu için:

  • Çoruh Edaş İnsan Kaynakları sayfasına giriş yapmak 
  • Sayfa üzerinden kariyer.net adresine gitmek 
  • Sayfa üzerinde sorulan soruları cevaplamak ve başvuru oluşturmak 
  • Başvuruyu tamamlamak ve göndermek 

Çalışılabilecek Pozisyonlar 

  • Elektrik mühendisi 
  • Elektrik bakım ve onarım sorumlusu 
  • Elektrik teknisyeni
  • Elektrik teknikeri 

Pozisyonlar Açıklamaları:

Elektrik Mühendisi: Elektrik mühendisi olarak çalışacak bireyler elektrik sisteminin proje hazırlığı, kontrolü, kurulumu ve takibi gibi işlemlerden sorumludur. 

Elektrik Bakım ve Onarım Sorumlusu: Elektrik sisteminde oluşan arızaları kontrol ederek gerekli bakım ve onarım işlemlerini yerine getirir. 

Elektrik Teknisyeni: Elektrik sisteminin teknik arızalarından sorumludur. 

Elektrik Teknikeri: Elektrik sisteminde oluşan arızaları kontrol eder ve onarım yapar. 

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: 08:30 – 17:30

Alım Yapılacak Şehirler: Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane, Giresun 

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*