Citroen Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Citroen Personel Alımı Yapacak

Citroen’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Citroen bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Citroen personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

citroen-personel-alimi

 

Firma Hakkında

İK Politikamız; Katılımcı yönetim anlayışımız, çalışanlarımızın gönülden bağlılığını, gelişimlerini ve memnuniyetlerini artırmak üzere ve birlikte verimli çalışma platformları yaratabilmek üzerine kurgulanıyor.

Ana hedefimiz, içerisinde yer aldığımız sektörlerin tamamında büyüyerek gelişmek; mevcut ve yeni insan kaynağı gücümüz ile rekabetteki etkinliğimizi arttırabilmek. Vizyonumuz; faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde alanının en iyisi olan insan kaynağını oluşturmak. İnsan Kaynakları Bölümü olarak, grubumuza katma değer sağlayacak çalışma arkadaşlarını seçerken, hızlı adapte olabilecek, yaratıcı, işe olan bağlılığı yüksek kişileri arıyoruz. Her yöneticinin aynı zamanda iyi bir insan kaynakları yöneticisi olması gerektiği düşüncesi ile insan kaynakları ile ilgili tüm bilgi ve teknikleri yöneticilerimize de aktarıyor ve onların da bu konularda gelişmelerine katkıda bulunmaya çalışıyoruz.

Bayraktar Grubu’nun temelleri 1958 yılında Kayseri’de otomotiv yedek parça ticareti girişimiyle atıldı. Bayraktar Grubu bugün, gayrimenkul geliştirme, gayrimenkul portföy yönetimi, otomotiv distribütörlüğü, perakende hizmetleri ve otomotiv yan sanayi alanlarında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi ve ticaret kuruluşu grubudur. Citroen, Subaru, Infiniti, ResistAll ve Yokohama lastiklerinin Türkiye distribütörü olan Bayraktar Grubu, sanayici kimliğiyle de, İzmir’de Pınarbaşı ve Serbest Bölge’de kurulu toplam dört fabrikasıyla uluslararası standartlarda otomotiv yan sanayi üretimi gerçekleştirmektedir. Bayraktar Grubu, 1997 yılında İzmit Outlet Center’i kurarak, gerçek fabrika satış mağazaları anlayışının Türkiye’deki ilk örneğini sunmaya başlamıştır.

Citroen İş İlanları

Citroen iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Citroen İş Başvurusu Formu

Citroen iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Citroen iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*