Çine Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

Aydın ilinin Çine ilçesinde vatandaşlara sağlık hizmetleri veren Çine Devlet Hastanesi, hayatına 1954 senesinde başlamıştır. İlk önce 10 yataklı olarak planlanmakla birlikte 1977 senesinde 25’e çıkarılmıştır. Zaman içinde yetersiz kalması sebebiyle ek binalar, poliklinikler ve çeşitli yapılar inşa edilmiştir.

1989 yılında gelindiğinde yeniden büyütme çalışmaları başlamıştır. Bu kapsamda 50 yataklı hastane binasının temellerine başlanmış, 2005’de tamamlanarak 2008’de hizmete girmiştir. Günümüzde 23 uzman hekim, 5 anestezi hekimi, 45 hemşire ve daha birçok personel ile hizmet vermektedir.

Çine Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Çine Devlet Hastanesi İş İlanları

Çine Devlet Hastanesi devlete bağlıdır. Hastane bilimsel ve yenilikçi temelde sahip olduğu için her yıl büyümekte, böylece yeni personel ihtiyaçları da oluşmaktadır. Bu bakımdan doktor, hemşire ve memur gibi personeller ilanları ve bazı destek çalışan alımları yapılmaktadır.

Bu ilanlar yılın farklı dönemlerinde, değişik pozisyonlara yönelik açılmaktadır. Kurumun gereksinimleri her dönem değişeceği için adayların her gün kontrol etmesi, kendine uygun bir iş fırsatı gördüğünde kaçırmadan değerlendirmesi gerekir.

Başvuru resmi şekilde yapıldığı için ilanda adayların müracaat esnasında nelere dikkat etmesi gerektiği yazacaktır. Bu sebeple ilanın ayrıntılarıyla birlikte okunması, uyarınca hareket edilmesi yeterli gelecektir.

Çine Devlet Hastanesi Personel Alımı

Çine Devlet Hastanesine yapılan personel alımlarında aranan nitelikler ve şartlar birbirinden farklıdır. Çünkü hemşire, doktor ya da memur gibi bir pozisyona başvuru yapacaksanız, Kamu Personeli Seçme Sınavına katılmanız ve yeterli puanı almanız gerekir. Zira resmi iş alımlarında bu şart vardır. Bu nedenle henüz girmemişseniz, önlem olarak girilmelidir.

Ancak bazı destek personelleri bu şart olmaksızın da alınabilmektedir. Bunun mevcut olup olmadığı, kurum tarafından verilen ilanda belirtilecektir. Dolayısıyla müracaat etmeden önce adayların hangi koşulları yerine getirmesi gerektiği dikkatlice incelenmeli, kesin olarak uyum gösterdiğinizden emin olduğunuz durumda müracaat yapılmalıdır.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*