Cemsan Personel Alımı ve İş İlanları 2022

cemsan

Cemsan personel alımı yapacak!

Cemsan iş başvurusu yaparak sizde Cemsan’ın gücünden güç alabilirsiniz. Cemsan personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Cemsan eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Cemsan insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İNSAN KAYNAKLARI  POLİTİKAMIZ

Cemsan İnsan Kaynakları politikalarının başlıca hedefleri, çalışanlarının motivasyonunu yüksek tutmak, kuruma bağlılıklarını güçlendirilerek verimli işler ortaya çıkmasını sağlamak, şeffaflık prensibine uygun bir şekilde gerekli haberleşme kaynaklarını kullanarak her türlü görüş ve fikrin paylaşılmasına ortam hazırlamak, çalışanlarına rahat, güvenli bir iş ortamı sağlayarak verimliliği artırmaktır.
Cemsan’da personel seçme ve yerleştirme süreci, kurum kültürü, şirket hedefleri ve pozisyona özel yetkinlikler bazında en uygun adayı bulup yerleştirecek şekilde yapılmaktadır. İşe alımlarda fırsat eşitliği ilkesi gözetilir, değerlendirmeler bilgi ve deneyime göre yapılır.

BAŞVURU SÜRECİ

İşe alım sürecimizde web sitesi üzerinden gelen başvurular değerlendirilir.

İŞ GÖRÜŞMELERİ

Değerlendirme sonucu olumlu adaylarla mülakat süreci başlatılır. İnsan Kaynakları ve ilgili bölüm yöneticisinin mülakat sürecini, uygulamalı mülakat takip eder. Mülakat ve test sonuçları değerlendirilirken, kurum kültürüne uygunluk, analitik düşünme, yaratıcılık, konularındaki yetkinlikleri yanında mesleki ve teknik bilgileri de değerlendirilir. Süreci olumlu tamamlayan adaylara iş teklifi yapılır.

Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*