Çelikler Market Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Çelikler Market, ilk olarak Ağrı’da bir bakkal olarak göreve başlayıp 1986’da Ankara’da açtığı yeni şubesinin ardından sektöründe ilerleyerek bir market zinciri haline dönüşmüştür. Ankara’nın pek çok ilçesinde yer alan 10’a yakın şubesiyle Ulus’tan Yenimahalle’ye, Demetevler’den Tandoğan’a kadar geniş bir hizmet ağına sahiptir. 

Bünyesinde satışa sunduğu yüzlerce kaliteli ürün ile her geçen yıl hizmet ettiği müşteri kitlesini büyütürken yıllık cirosunu da arttıran Çelikler Market, geniş ürün yelpazesi ile birbirinden farklı ihtiyaçlara cevap verebilmektedir.

Çelikler Market İş İlanları

Çelikler Market, alışveriş sektöründe sağladığı güvenli alışveriş ile tanımlanırken, her geçen yıl pazar payını genişletip şube sayısını da arttırması nedeniyle bünyesine sık sık yeni personeller katmakta ve böylece de daha çok ihtiyaç karşılamak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Personellerinin tam zamanlı veya part–time olarak çalışmasına imkân sunması açısından, Çelikler Market’in yayınladığı iş ilanları günümüzde birçok insanın bu ilanları sıkı takip etmesini sağlamaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Çelikler Market’in yayınladığı iş ilanlarına başvurmak için marketin resmi sitesine girerek açılan sayfada “İnsan Kaynakları” sekmesini seçmelisiniz. Açılan yeni sayfada size yönlendirilen tüm soruları kendinize ait doğru bilgilerle tamamen doldurduktan sonra “Gönder” butonuna tıklayarak öz geçmişinizi İnsan Kaynaklarına güvenli bir şekilde ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Böylece adınıza oluşturulan kayıt ile size en uygun pozisyonda oluşan yeni eleman ihtiyacı için geri dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. 

Sadece aktif iş ilanı olduğunda değil, dilediğiniz an firmaya öz geçmişinizi yollayarak açık olan ilk pozisyonda sizinle iletişime geçilmesine olanak sağlayabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Temizlik Görevlisi: Reyon araları, koridorlar ve sorumluluğunda olan alanlarda gerekli temizlik ve hijyen koşullarını sağlarken toz alma, yerleri silme veya yıkama işlemlerini yapacak olan bireylerdir.
  • Manav: Meyve ve sebze reyonlarındaki ürünlerin kontrollerini sağlarken bu ürünlerin direkt olarak satışlarından sorumlu olan bireylerdir. 
  • Kasap: Firmanın bünyesinde satışa sunduğu besi hayvanlarının depolanması, derilerinin yüzülmesi ve bu etlerin sağlıklı bir şekilde bozulmadan satılmasıyla sorumlu olan bireylerdir.
  • Reyon Görevlisi: Firma tarafından belirlenen reyonlarda görevlendirilen ve bu reyonda yer alan malzemelerin bakımları ve satışları ile sorumlu olan bireylerdir.
  • Kasiyer: Müşterilerin gerçekleştireceği iade ve ödemeler ile ilgilenerek sorumluluğundaki kasanın açılış ve kapanışlarını gerçekleştiren kişilerdir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri:  Çalışılacak pozisyona göre firma tarafından belirlenmektedir.

Alım Yapılacak Şehirler: Ankara

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*