Çekirge Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

Çekirge Devlet Hastanesi 1961 senesinde İşçi Sigortalar Kurumu Bursa Hastanesi olarak 65 yataklı bir şekilde hizmet vermeye başlamıştır. 1967’de yeni bir binaya taşınarak, vatandaşlara 100 yataklı bir biçimde tedavi uygulamıştır.

Çekirge Devlet Hastanesinin bugün hizmet verdiği bina 1970’de SSK Hastanesi adıyla kurulmuştur. 2005 yılında Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlanmış ve bugünkü adını almıştır. Semt Polikliniği olan Hürriyet Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi bu kurumun bünyesine katılmıştır. Günümüzde tüm binalarıyla birlikte 535 yataklı olarak hizmet vermektedir.

Çekirge Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Çekirge Devlet Hastanesi İş İlanları

Çekirge Devlet Hastanesi ilk kurulduğu günden bu yana insan odaklı hizmetlerine devam etmektedir. Hasta memnuniyetini sağlamak için tıbbi gelişmeleri yakından takip ederek, sunduğu hizmetlerine uygulamaktadır.

Yenilikçi, bilimsel ve araştırmacı yapısı sayesinde dinamik bir yapıya sahiptir. Böylece büyümesini hâlâ sürdürmektedir. Süreç içerisinde doğal olarak personel ihtiyaçları da olmaktadır. Kurum bunları karşılayabilmek için iş ilanları vererek adayların başvurusunu mümkün hale getirmektedir.

Hastane bir devlet kurumu olduğu için ilanlar resmi niteliğe sahiptir. Çekirge Devlet Hastanesine başvurmak istiyorsanız iş ilanlarını her gün takip edebilir, çıkan fırsatları vakit kaybetmeden değerlendirebilirsiniz.

Çekirge Devlet Hastanesi Personel Alımı

Çekirge Devlet Hastanesi Bursa’nın Osmangazi ilçesinde halka hizmet vermektedir. Oldukça büyük bir yapıya sahip olan kurumun personel gereksinimleri her yıl farklılaşmaktadır. Dolayısıyla iş başvurusu yapmak isteyen kişiler, açılan pozisyonun kendisiyle uygun olup olmadığını kontrol etmelidir.

Eğer bu sizinle uygunsa ve bilgi ve nitelikleriniz de genel ve özel şartları karşılıyorsa gerekli müracaatı yapabilirsiniz. Şayet ilanları nereden takip edeceğinizi bilmiyorsanız ilan.gov.tr, Resmi Gazete ve İŞKUR gibi platformları inceleyebilirsiniz.

Ardından başvuru yeri, zamanı, şekli ve diğer bilgiler için ilanı detayları ile birlikte okumanız yeterlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*