Çedaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

cedas

Çedaş personel alımı yapacak!

Çedaş iş başvurusu yaparak sizde Çedaş’ın gücünden güç alabilirsiniz. Çedaş personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Çedaş eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Çedaş insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş.

Şirketimizin %100 oranındaki Hissesinin Çamlı Enerji Dağıtım ve Perakende Satış Hizmetleri A.Ş.’ye Satışına ilişkin Hisse Satış Sözleşmesi Özelleştirme Yüksek Kurulu’nun 26.07.2010 tarih ve 2010/57 sayılı kararı uyarınca Özelleştirme Yüksek Kurulu ile Çamlı Enerji Dağıtım ve Perakende Satış Hizmetleri A.Ş. arasında tanzim ve imza edilmiştir. Bu doğrultuda Şirketimiz 01.09.2010 tarihi itibariyle Kolin İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş., Limak Yatırım Enerji Üretim İşl. Hizmetleri ve İnş. A.Ş. ve Cengiz Holding A.Ş. bünyesinde hizmete başlamıştır.

İşe Alım

Şirketimiz ve bağlı il müdürlüklerimize iş başvurusunda bulunmak için “GENEL” başvuru yapabilirsiniz. Özgeçmiş bilgilerinizin  Şirketimiz İnsan Kaynakları ve Kalite Müdürlüğü birimine ulaşması halinde başvurunuz ön değerlendirmeye alınır.

…..Başvurduğunuz pozisyonlarla niteliklerinizin örtüşmesi halinde sizinle temasa geçilir. Tüm başvurular gizlilik esasları  çerçevesinde değerlendirilir.
Başvuru formu indirmek için tıklayınız
.
…..Lütfen excel formunu bilgisayarınıza “KAYDET” ile indirip SAYFA 1 ve Sayfa 2”yi eksiksiz doldurunuz.
Doldurma işlemi tamamlandığında, size belirtilen e-posta adresine formunuzu da ek olarak ekleyerek gönderiniz.

3 Comments

  1. SLM…
    E POSTA ADRESİ VERMEDİNİZ… BEN METİN ASLAN MARDİNLİYİM 4 YIL İŞ TECRÜBEM VAR EKATLIYIM İŞ ARIYORUM BANA DÖNERSENİZ MEMNUN OLURUM NUMARAM 05433211193

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*