Çanakkale Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022

Çanakkale’de hizmet vermekte olan Çanakkale Devlet Hastanesi ilk olarak 1920 tarihinde 25 yataklı bir şekilde kurulmuş, tek bir hekimle sağlık hizmetleri vermeye başlamıştır. Ancak yetersizlik sebebiyle 1935 senesinde il merkezinde 50 yataklı bir hastane inşası başlamış ve 1938 yılının Aralık ayında hizmete başlamıştır.

Bundan sonra zamanla genişletilmeye devam eden Çanakkale Devlet Hastanesi günümüzde 2 ayrı yerleşkede hizmet vermeye devam etmektedir. Toplamda 545 ruhsatlı yatağı olan hastane çok sayıda polikliniğe sahiptir. Vatandaşlara kesintisiz olarak sağlık hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Çanakkale Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Çanakkale Devlet Hastanesi İş İlanları

Çanakkale Devlet Hastanesi her vatandaşa çağa uygun tanı, teşhis ve tedavi uygulamaktadır. Yenilikçi ve teknolojik temellere sahip olan kurum, dünya çapında yaşanan tıbbi gelişmeleri ve keşfedilen yeni teknolojileri takip ederek, hizmetleriyle halka sunmaktadır.

Böylece kurumsal olarak sağlık hizmetlerinde kalitesini ve verimini sürekli arttırmaktadır. Bu dinamik süreç her sene devam ettiği için personel gereksinimleri de ortaya çıkmaktadır. Bunlar yılın farklı zamanlarında oluşmakta olup, hastane bunların giderilerek aksaklık olmadan hizmet verilmeye devam edilmesi için ilanlar açmaktadır.

Bir devlet hastanesi olduğu için bunlar resmi şekilde duyurulmaktadır. Bunları takip ederseniz başvuru yapabilirsiniz.

Çanakkale Devlet Hastanesi Personel Alımı

Çanakkale Devlet Hastanesine personel olarak katılmak istiyorsanız, başvuru öncesinde aktif iş ilanı olması gerektiği bilinmelidir. Bunların kaçırılmadan takip edilebilmesi için İŞKUR, ilan.gov.tr ve Resmi Gazete gibi kaynaklar takip edilebilir. Aynı şekilde hastanenin kendi web sitesi de incelenebilir.

Ardından tek yapılması gereken ilanı inceleyerek detayları öğrenmektir. Şayet hâlâ başvuru yapılabiliyorsa öncelikli olarak hangi pozisyona alım yapıldığı incelenmeli, adaylarda aranan şartlara bakılmalıdır.

Eğer bilgi ve yetkinlikleriniz bunlar ile uyum gösteriyorsa, ilanda belirtildiği şekilde vakit kaybetmeden müracaat yapılabilir. Bunun için ilanın başvuru şekli gibi kısımlarına bakılmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*