Can Etiket Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Can Etiket Personel Alımı Yapacak

Can Etiket ‘de çalışmak isteyen adaylara müjde. Can Etiket bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Can Etiket personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

can etiket personel alımı

Can Etiket’te Çalışmak

Can Etiket 1987 yılında İbrahim KÖKCAN tarafından Çemberlitaş Şahin Han’da kurulmuş bir firmadır. O dönemde ticari hayatına ‘Sesa Reklamcılık ve Matbaacılık Sanayii’ ünvanı ile başlayan firma, 1995 yılına kadar spor ayakkabı üzerine serigrafi ve frekans baskı hizmetleri vermekteydi.1995 yılı sonunda iş hacminin genişlemesiyle Topkapı Beşler İş Merkezinde bulunan kendi tesislerine taşınmıştır.

Burada kurumsallaşma adına ilk adım atılmış ve firma ünvanı‘Demircan Gıda Tekstil Metal Amb.Matbaacılık ve Turizm San.Tic.Ltd. Şti.’olarak değiştirilmiştir. 1996 – 2001 yıllarını takip eden dönemde terlik sektörüne serigrafi baskı – frekans baskı – damla etiket alanarında hizmet vermiştir.

Can Etiket İş İlanları

Can Etiket iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Can Etiket İş Başvurusu Formu

Can Etiket iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Can Etiket iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*