Çağla Group Personel Alımı ve İş İlanları 2022

cagla-grup

Çağla Group personel alımı yapacak!

Çağla Group iş başvurusu yaparak sizde Çağla Group’ın gücünden güç alabilirsiniz. Çağla Group personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Çağla Group eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Çağla Group insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1993`den bu güne gelen bir süredir Taahhüt Sektöründe kendine bir yer edinen firmamız çalışma politikasını: tüm kullanıcılara özgün tasarımlar üretmek; dünyada taahhüt sektöründeki her türlü yeniliği takip edip ülkemiz için uygulama projeleri geliştirmek; kurumsal yapısını sürekli gelişme ile bütünleştirip, bilgi ve tecrübesini hep daha iyiyi üretmek adına kullanmak; müşteri memnuniyetini hep en üst düzeyde tutup fark yaratmak; çalışmalarını gelişime ve yaratıcı düşünceye değer vermek ve değer yaratmak temelleri üzerine kurmuştur.

Firmamız, yaratıcı insanların teşvik edilmesini, özgün projelerin desteklenmesini, gelişmenin en önemli kritik unsur olduğuna inanarak, 500`ü aşkın deneyimli dev kadrosu ile bugün uluslararası boyutlarda projeler üretmekte, uygulamalar gerçekleştirmekte ve talep doğrultusunda danışmanlık veya kontrollük hizmetleri vermektedir.

Bugüne kadar çok sayıda elektrik proje ve uygulamaları gerçekleştirmiştir.
Kurumlara ve işletmelere stratejik değerde, geleceğe açık ve sağlıklı çalışan elektrik sistemleri kurmuştur.

2006 yılında başlanılan Kurumsal Kimlik çalışmaları ile yeniden yapılanmaya gitmişÇağla Group Elektrik İnşaat San. ve Tic. A.Ş. adını almıştır.

2006 yılında ISO 9001-2000 Kalite Güvence belgesini almaya hak kazanmıştır.
Toplam kalite çalışmaları devam etmektedir.

Çağla Group “Anahtar Teslim Kalite” sloganı ile çalıştığı ve çalışacağı kurumlara stratejik değerde, kaliteli, sağlam sistemler kurmayı ve tam hizmet vermeyi hedeflemiştir.

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*