Bursa Doruk Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

Bursa’da vatandaşlara sağlık hizmetleri veren Doruk Hastanesi, 1998 senesinde küçük bir tıp merkezi olarak başlamıştır. Uzman hekimleri ve modern teşhis ve tedavileri sayesinde günümüzdeki yapısına ulaşmıştır.

2018 yılında Setbaşı Tıp Merkezini bünyesine alan Bursa Doruk Hastanesi, böylece hizmet ağını da genişletmiştir. Hasta odaklı bir anlayışa sahip olan kurum, hizmetlerinin kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.

Gelişmiş sağlık teknolojilerinden yararlanan Bursa Doruk Hastanesi tıbbi etik ilkelerinden ve değerlerinden asla ödün vermeden, güvenli ve insan odaklı hizmetler vermektedir.

Bursa Doruk Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Bursa Doruk Hastanesi İş İlanları

Bursa Doruk Hastanesi sürekli gelişim ilkesiyle her yıl büyümektedir. Bu bağlamda dünya çağında meydana gelen tıbbi gelişmeleri, yeni teknolojileri yakından takip etmekte, hizmetleriyle vatandaşlarla buluşturmaktadır.

Araştırmacı, bilimsel, yenilikçi yapısıyla büyümesini ve ilerlemesini sürdüren Bursa Doruk Hastanesinin personel gereksinimleri de meydana gelmektedir. Bunları karşılamak, halka sunulan hizmetlerin aksamasına engel olmak için gerekli iş ilanları verilmektedir.

Kurum bir özel hastanedir. Dolayısıyla başvurmak isteyen kişiler bunun bilincinde olarak başvuru yapmalıdır. Hasta, hasta yakını ve personel odaklı olarak sağlık hizmetleri veren Bursa Doruk Hastanesi, farklı dönemlerde bu alımları açmaktadır.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Sekreter Bursa

Bursa Doruk Hastanesi Personel Alımı

İş başvurusu yapabilmek için öncelikle ilanların nereden takip edilebileceği doğal olarak bilinmelidir. Bursa Doruk Hastanesi bir özel hastane olduğu için bunlar kariyer sitelerinden incelenebilir. Buna ek olarak hastanenin kendi web sitesi de düzenli aralıklar ile incelenebilir.

Bunlar her sene aynı dönemlerde açılmamakta, hastanenin o anki gereksinimlerine göre verilmektedir. Bu nedenle uygun pozisyonların kaçırılmaması için periyodik incelemelerin yapılması önerilir. Çünkü bir ilan kaçırılırsa sonraki duyurulara kadar beklenmelidir.

Eğer ilan verilmişse ve aranan niteliklerle uyumlu olduğunuzu görmüşseniz online başvuru yapılabilir. Bundan sonra da mülakata katılım yapılmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*