Bursa Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

Bursa Devlet Hastanesi oldukça köklü bir yapıya sahiptir. Osmanlı padişahı Abdülaziz döneminde Ahmet Vefik Paşa’nın Bursa’ya 1862’de vali gelmesiyle modern hastane yapımına başlanmıştır. 1868 senesinde, mevcut binanın karşısında tamamlanmış, halka hizmete başlamıştır. Paşa’nın ikinci Bursa valiliği esnasında 60 yataklı olacak şekilde genişletilmiştir.

Zamanla ilaveler yapılarak genişletilen kurum 1904, 1922, 1926 yıllarında onarımlara, geliştirmelere uğramıştır. 1947 senesine gelindiği gereksinimleri karşılayabilmek amacıyla yeni bir inşaata başlanarak, 1952’de bitirilmiştir. Günümüzde 21. yüzyıla uygun, modern ve çağdaş teşhis ve tedavi uygulamayı sürdürmektedir.

Bursa Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Bursa Devlet Hastanesi İş İlanları

Bursa Devlet Hastanesi yenilikçi ve modern bir anlayışa sahiptir. Bilime, araştırmaya değer veren kurum, tıp sektöründe dünya çapında yaşanan gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bunları uygun bir biçimde değerlendirerek, halka sunduğu hizmetlere eklemektedir. Bu sayede her geçen gün daha nitelikli, kaliteli sonuçlar almaktadır.

Yenilikçi yapısı sayesinde her yıl büyük bir atılım gösteren Bursa Devlet Hastanesi yeni personellere de gereksinim duymaktadır. Devlet hastanesi olması sebebiyle resmi şekilde verilen bu ilanlar, yılın farklı dönemlerinde adaylarla paylaşılmaktadır.

Eğer hastane bünyesinde çalışmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken bunları takip etmektir.

Bursa Devlet Hastanesi Personel Alımı

İş başvurusu yapmak istiyorsanız ilk olarak ilanları nereden takip edeceğinizi bilmeniz gerekir. Bu durum Bursa Devlet Hastanesi için de bu şekildedir. Eğer ilan.gov.tr, İŞKUR ve Resmi Gazete gibi kaynaklar takip edilirse ilan verildiğinde görülebilir. Ayrıca hastanenin kendi sitesi de düzenli aralıklarla incelenmelidir.

Burada unutulmaması gereken son başvuru tarihleridir. Dolayısıyla adaylar bir ilan gördüğünde önce geçip geçmediğini teyit etmelidir. Eğer başvuru yapılabiliyorsa genel ve özel şartlara, hangi pozisyona alım yapıldığına bakılmalıdır.

Eğer uyum gösteriliyorsa, ilanın başvuru şekli, yeri gibi kısımlarına bakılarak bunların uyarınca gerekli başvuru yapılabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*