Bitlis Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

Bitlis’in merkezinde bulunan devlet hastanesi, 1958 yılından bu yana halka hizmet vermeye devam etmektedir. İlk kurulduğunda 50 yatak kapasitesine sahip olan kurumun bu kapasitesi, 1980’li senelerde 100’e çıkartılmıştır.

Zaman içerisinde uzman hekimleri artış göstermiş olan kurum 2009 senesinde yeni bir ek binaya sahip olmuş, böylece yatak kapasitesi de 150’ye çıkmıştır. Günümüzde ise 235 yatak kapasitesi bulunmaktadır. 52 poliklinik odası olup üzerinde kurulduğu toplam alan 57.200 metrekaredir. Modern tıbbi ekipmanları ile halka kaliteli ve kesintisiz bir hizmet sunmaktadır.

Bitlis Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Bitlis Devlet Hastanesi İş İlanları

Bitlis Devlet Hastanesi 21. yüzyılın şartlarına uygun, etik değerler çerçevesinde tedavi yöntemleri sunmaktadır. Global olarak tıp sektöründe yaşanan ilerlemeleri, yeni teknolojileri takip etmektedir. Araştırma ve geliştirme kapsamında bunlar hastane birimlerine entegre edilmektedir. Böylece her zaman çağdaş hizmetler sunar.

Bu hareketli sürecin yardımıyla büyümesi her yıl devam etmektedir. Ancak süreç yeni çalışan gereksinimi de oluşturmaktadır. Kurum vatandaşların sağlık hizmetlerinin aksamaması, kalitenin yükselebilmesi için gerekli alımları yapmaktadır. Devlet hastanesi olması sebebiyle gerek ilanlar gerekse alımlar resmi niteliktedir.

Değer kurumun bünyesine çalışan olarak katılmayı düşünüyorsanız, bu ilanlar periyodik olarak takip edilmelidir.

Bitlis Devlet Hastanesi Personel Alımı

Bitlis Devlet Hastanesi içerisinde personel alımı yapılabilecek çok sayıda departman, birim ve poliklinik vardır. Dolayısıyla personel gereksinimi bunlardan bir tanesi olabilir. Bu yılın farklı dönemlerinde, değişik pozisyonlarda yaşanabilir.

Başvuru tarihlerini kaçırmak size uygun fırsatların kaybedilmesi anlamına geldiği için adayların her gün kontrol etmesi gerekir. Bunun için Resmi Gazete ve hastanenin kendi sitesi incelenebilir. Bunlara ilave olarak İŞKUR ile ilan.gov.tr de kontrol edilebilir.

Bu ilanlarda başvurmak isteyen kişilerin bilmesi gereken her şey yer almaktadır. Dolayısıyla ayrıntılı bir biçimde incelenirse, adaylar başvuru için gerekli her bilgiyi öğrenebilir.

2 Comments

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*