Biofarma Personel Alımı ve İş İlanları 20235

biofarma

Biofarma personel alımı yapacak!

Biofarma iş başvurusu yaparak sizde Biofarma ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Biofarma personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Biofarma eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Biofarma insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İ. K. Politikamız

Teknolojik alanda yapılan atılımın mutlaka insana yapılacak yatırım ile de bütünleşmesi gerektiğine inanan Biofarma , bu alanda da çalışmalarını sürdürmektedir.

İnsan kaynakları çalışmaları, temelde yüksek iş kalitesi ve motivasyon düzeyi, şirkete bağlılık ve işbirliğini sağlama amaçlarına yönelik faaliyetlerdir.
Temel ilkelerimiz:
• Çalışanlarımızın bilgi ve yeteneklerini en üst düzeyde kullanabilecekleri ortam ve şartları sağlamak,
• Dışarıdan yeni personel alımında en uygun adayı sadece bugünün değil, gelecek günlerin ihtiyaçlarını da dikkate alarak seçmek ve    adaylara eşit fırsatlar sunmak,
• İşçi sağlığı ve iş güvenliği açısından uygun, sağlıklı ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak ve bunun yerleşmesini sağlamak,
• Çalışanlarımızın yetişmesine, gelişmesine, başarılı olmasına ve yükselmesine olanak sağlayacak sistemler oluşturmak ve

yerleştirmektir.

İş Başvuruları

Biofarma’nın en büyük sermayesi çalışanlarıdır.

İnsan gücü ihtiyacının firma içi ya da dışından karşılanmasında temel alınmış ilkelerin başında, öznel ve amaca yönelik ölçümleme yapmak, doğru hedef grubuna ulaşmak, seçme şansını yüksek tutmak, adaylara eşit fırsat tanımak, tarafsız ve etki altında kalmadan hareket etmek gelmektedir.

Biofarma’da işe alımlar insan kaynakları tarafından düzenlenen test ve mülakat süreçleriyle gerçekleştirilir.  İhtiyaç duyulan poziyona ve alım yapılacak pozisyonun görev tanımına uygun kişilere, görevin gerektirdiği beceriler ve kişilik özellikleri esas alınarak yetkinlik bazlı EGO ANALİZİ uygulanır. Ego Analizi sonuçları da dikkate alınarak başarılı görülen adaylar mülakata davet edilirler. Mülakatlarda ise adayın firma kültürüne ve başvurulan göreve uygunluğu tespit edilmeye çalışılır.

İş başvuru formu için tıklayın.

Tarihçe

Ülkemizin en köklü ilaç firmalarından biri olan ve temelleri 1945’li yıllarda atılan Biofarma ,faaliyetlerini 1950-1989 yılları arasında İstanbul’un  Mercan semtinde sürdürmüştür.

1973 yılında Eczacı Mustafa ÖNCEL tarafından satın alınan ve sonrasında da  Limited Şirkete dönüşen Biofarma,  beşeri ilaç üretiminde teknolojik olanakları ve uzman kadrosuyla daima çağın gerektirdiği girişim ve gelişmelerin içinde olmuştur. 1990 yılında, kuruluş yeri olan Mercan-İstanbul’daki tesislerinden Sancaktepe / İstanbul’daki 17.000 m²’lik arazi içerisinde inşa edilmiş 15.000 m²’lik modern tesislerine taşınan ve  1998 yılında Anonim şirket haline dönüşen Biofarma, bugün ise Isanne S.a.r.l  Lux. bünyesinde yer almaktadır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*