İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bilim İlaç Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Bilim İlaç Personel Alımı Yapacak

Bilim İlaç’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Bilim İlaç bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Bilim İlaç personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Bilim İlaç Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Yüzde yüz Türk sermayeli olan Bilim İlaç, 1953 yılından bu yana üretim ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir. Firma, Türk ilaç sektöründe faaliyette olan 300 kuruluş arasından üçüncü sırada yer almaktadır. Doğal olarak Bilim İlaç personel alımı için yıl boyunca onlarca ilan oluşturmaktadır. En fazla ihracat yapan yerli ilaç üreticisi olma hedefini sürdürmeye çalışan şirket, bu vizyonunu eleman alımı yaparak gerçekleştirmektedir.

Bilim İlaç işçi alımı sayesinde şirket, ürün kalitesi ve nitelikleriyle küresel pazarlarda büyük firmalar ile rekabet etmektedir. Güçlü ve modern ürün portföyüyle başarı çizgisini bozmadan üretim yapan Bilim İlaç eleman alımı için kariyer.net sitesini kullanmaktadır. Şirketin çalışma prensiplerini ve aktif iş ilanlarını alt başlıklarda bulabilirsiniz.

Bilim İlaç Çalışma Şartları

Üretim tesislerinde şirket merkezinde çalışan firma personellerine ulaşım ve iş yerinde yemek imkânı sağlanmaktadır. Bilim İlaç çalışma şartları eşit, rekabetçi ve piyasayla uyumlu ücret politikasına dayanmaktadır. Bu nedenle çalışan maaşları belirlenirken, yıllık sektörel ücret analizi yapılmakta ve bu araştırmalar doğrultusunda ücretlendirme uygulamaları hazırlanmaktadır.

Bilim İlaç başvuru yapan kişilere, işe alım sürecinden sonra işin içeriği ve çalışan performansına bağlı olarak ücret artışı yapmaktadır. Firmanın satış ekibinde, temel maaş ücretinin yanı sıra prim uygulaması da mevcuttur. Ayrıca tüm personellere bayram, yakacak ve yıllık izin ödemesi yapılmaktadır. Satış teşkilatında görev alan kişilere ise şirket aracı tahsis edilerek, ulaşım kolaylığı sağlanmaktadır.

Bilim ilaç iş ilanları ve aranan personel özelliğine göre verilen ücrette de değişimler olacağı bilinmelidir. Her iş statüsüne ait olan görevler ve yerine getirilmesi gereken bilim ilaç güvenlik alımı vardır. Bu durumlar göz önüne alındığında farklı çalışma şartları ve maaş tutarı olacaktır.

Bilim İlaç İş İlanları

Bilim İlaç iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Bilim İlaç iş ilanları kariyer.net üzerinden yayınlanmaktadır. Firmanın açık ilanlarını incelediğimizde genellikle Kocaeli ve Tekirdağ illerinde alım yapıldığını görmekteyiz.

Diğer yandan açık ilanlar içerisinde engelli destek elemanı da yer aldığı için Bilim İlaç engelli alımı ile ilgili yönetmelikleri yerine getirmektedir diyebiliriz. Siz de, her yıl büyümeye devam eden bu şirkette teknisyen, üretim elemanı, yönetici, uzman ya da stajyer olmak isterseniz başvuruda bulunabilirsiniz.

Bilim ilaç iş başvuru formu doldurarak ya da iletişim adreslerinden CV göndererek personel alım kayıtlarına katılım sağlayabilirsiniz.

 • Üretim Planlama Yöneticisi
 • İşyeri Hemşiresi
 • Üretim Çalışanı
 • Kontrol Sistemleri Teknisyeni
 • Elektrik Teknisyeni
 • Yardımcı İşletmeler Mühendisi
 • Üretim Uzman Yardımcısı
 • Güvenlik Görevlisi

Bilim İlaç İş Başvurusu Formu

Bilim İlaç iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Bilim İlaç iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bilim İlaç İş İlanı için internetten başvurular ve kişisel görüşmeler yapılmakta. İş ilanlarının yer aldığı online sitelerde firmaya ait olan iş başvurularını bulabilirsiniz. Bilim ilaç insan kaynakları İş ilanlarında aranan şartların ne olduğunu merak edenler için ilanları inceleyebilir ve koşullara uygun olan iller üzerinde tercih yapabilirsiniz. Bilim ilaç engelli personel için iş alımları da yapılmakta. Engel durumuna göre çalışma alanlarında statü kazanabilirler.

İş başvuru formu için tıklayın.

2 Yorum

 1. Gülnur Çorak 1 Mayıs 2014

  Bilim ilac bunyesinde calismak isterim 1bucuk yildir ilac sektorundeyim uretim amb.inkjet seri basim vs

 2. dogan 28 Aralık 2014

  Bilim ilac bunyesinde calismak istiyorum .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir