Bilim İlaç Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Bilim İlaç, 1953 yılında kurulmuştur. İnsan sağlığını iyileştirmek ve yaşam kalitesini arttırmak ilk odakları olmuştur. Şirket kurulduğu günden itibaren sürekli gelişimine devam etmiştir. Sektöründeki son teknolojiyi tüm tesis ve ofislerinde kullanmaktadır. İlaç sektörünün öncülerinden olan Bilim İlaç, uluslararası standartta ilacı, uygun fiyatla üreterek pazara sunar. Bilim İlaç, 3000’den fazla personel istidam etmektedir.

Bilim İlaç İş İlanları

Bilim İlaç işe alım süreçlerinde rol oynayan tüm personellerine çeşitli mülakat teknikleri konusunda eğitim vermiştir. Adayların yetkinlikleri ve kişisel özellikleri analiz edilerek, şirketin hedeflerine ulaşmasını sağlayacak en doğru personeli istihdam etmeyi hedeflemektedirler. Ayrıca işe alımlarında mavi yaka ve beyaz yakaya yönelik farklı teknikler uygulanır. Bu sayede mavi yaka başvurularını daha çok fiziki ve yetenek testleri, beyaz yakayı ise geçmiş tecrübeleri ve eğitimlerine göre değerlendirebilme fırsatı yakalarlar.

Bilim İlaç beyaz yaka personelleri hafta içi 07:30-17:00 saatleri arasında çalışmaktadır. Mavi yaka personelde ise vardiyalı sistem uygulanır. Şirket tüm çalışanlarına servis ve yemekhane hakkı sunar. Buna ek olarak özel sağlık sigortası ve hayat sigortası gibi yan haklar da sağlanmaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Bilim İlaç iş ilanlarını kariyer sitelerinden ve LinkedIn hesapları üzerinden duyurmaktadır. Çeşitli kariyer sitelerini inceleyerek Bilim İlaç’taki açık pozisyonlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca işe alım süreçleri ve sizi bekleyen mülakatlar hakkında detaylı bilgi edinmek için Bilim İlaç İnsan Kaynakları web sitesini ziyaret etmenizi öneririz. http://www.bilimilac.com.tr/tr/kariyer

Bilim İlaç Açık Pozisyonlar

  • Ar-Ge Uzmanı – Kocaeli: Analitik metot validasyonunun gerçekleştirilmesi, stabilite testlerinin yapılması ve yeni ürünlerin ruhsatlandırılması için gerekli dökümantasyonun hazırlanmasından sorumludur.
  • Üretim Operatörü – Kocaeli: GMP kurallarına uyarak bölümde üretilen ürünlerin önceden belirlenen zaman, miktar ve kaliteye uygunluğunun sağlanması, sorumlu olduğu makine ve ekipmanların bakım ve temizliğinin yapılması, kullanılacak makinelerin üretime hazır hale getirilmesinden sorumludur.
  • Kalite Güvence Teknikeri – Kocaeli: Talimata uygun raf numunelerini almak ve raf odasında düzenli olarak yerleştirmek, ürün ve ambalaj kayıtlarını kontrol etmek, in proses kontrolleri için kullanılan cihazların kalibrasyon ve doğrulamalarının yapılarak raporlandırılmasından sorumludur.
  • Mekanik Bakım Teknisyeni – Kocaeli: Tüm planlı ve plansız bakım ve arızi durum faaliyetlerini ve rutin kontrolleri gerçekleştirilmek, yeni makineleri kurma ve çalıştırma çalışmalarında görev almak, yedek parça ve sarf malzeme kullanım durumunu takip etmek, ihtiyaçları raporlandırmaktan sorumludur.
  • Dönemsel Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı – İstanbul: Personel özlük dosyalarının oluşturulması ve güncelliğinin sağlanması ve iş sözleşmeleri ve yasal özlük bilgileri/ belgelerinin düzenli ve güncel bir şekilde tutulmasından sorumludur.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*