İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bilim İlaç Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Bilim İlaç Personel Alımı Yapacak

Bilim İlaç’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Bilim ilaç bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Bilim ilaç personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Bilim İlaç Personel Alımı ve İş İlanları

Firma hakkında

1953 yılında kurulan Bilim İlaç, insan sağlığını her zaman birinci planda tutan ve bunun için çalışmalar yapan köklü bir geçmişe sahiptir. Bilim İlaç ile çalışmak ve daha iyi yerlere ulaşmak istiyorsanız bilim ilaç personel alımı ilanlarına göz atmanız yeterli olacaktır.

Bilim ilaç eleman alımı yapılması için internet üzerindeki resmi adresinden başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda çalışmak isteyen birçok kişiye ulaşmak için farklı iş alım ilanı sitelerinde reklamları verilmiştir.

Bilim ilaç işçi alımı için üretim uzman yardımcısı, güvenlik görevlisi, İK iş ortağı(pazarlama), İK iş ortağı(dönemsel), kontrol sistem teknisyeni, üretim çalışanı, saha bilgi sistemleri analisti, elektrik teknisyeni, üretim operatörü.

Diğer bilim ilaç iş başvurusu AR-GE analitik uzmanı, araştırma geliştirme, kalite kontrol analisti, iş güvenliği teknisyeni, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, çevre mühendisi, teknik ruhsatlandırma uzmanı için iş alım ilanı vermiştir.

Bilim ilaç iş ilanları ve aranan personel özelliğine göre verilen ücrette de değişimler olacağı bilinmelidir. Her iş statüsüne ait olan görevler ve yerine getirilmesi gereken bilim ilaç güvenlik alımı vardır. Bu durumlar göz önüne alındığında farklı çalışma şartları ve maaş tutarı olacaktır.

Bilim İlaç İş İlanları

Bilim ilaç iş başvuru formu doldurarak ya da iletişim adreslerinden CV göndererek personel alım kayıtlarına katılım sağlayabilirsiniz.

 • Üretim Planlama Yöneticisi
 • İşyeri Hemşiresi
 • Üretim Çalışanı
 • Kontrol Sistemleri Teknisyeni
 • Elektrik Teknisyeni
 • Yardımcı İşletmeler Mühendisi
 • Üretim Uzman Yardımcısı
 • Güvenlik Görevlisi

Bilim İlaç İş Başvurusu

Bilim İlaç İş İlanı için internetten başvurular ve kişisel görüşmeler yapılmakta. İş ilanlarının yer aldığı online sitelerde firmaya ait olan iş başvurularını bulabilirsiniz. Bilim ilaç insan kaynakları İş ilanlarında aranan şartların ne olduğunu merak edenler için ilanları inceleyebilir ve koşullara uygun olan iller üzerinde tercih yapabilirsiniz.

Bilim ilaç engelli personel için iş alımları da yapılmakta. Engel durumuna göre çalışma alanlarında statü kazanabilirler.

Başvuru için tıklayın.

2 Yorum

 1. Gülnur Çorak 1 Mayıs 2014

  Bilim ilac bunyesinde calismak isterim 1bucuk yildir ilac sektorundeyim uretim amb.inkjet seri basim vs

 2. dogan 28 Aralık 2014

  Bilim ilac bunyesinde calismak istiyorum .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir