Bilim İlaç Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Bilim İlaç Personel Alımı

Yüzde yüz Türk sermayeli olan Bilim İlaç, 1953 yılından bu yana üretim ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir. Firma, Türk ilaç sektöründe faaliyette olan 300 kuruluş arasından üçüncü sırada yer almaktadır. Doğal olarak Bilim İlaç personel alımı için yıl boyunca onlarca ilan oluşturmaktadır. En fazla ihracat yapan yerli ilaç üreticisi olma hedefini sürdürmeye çalışan şirket, bu vizyonunu eleman alımı yaparak gerçekleştirmektedir.

Bilim İlaç işçi alımı sayesinde şirket, ürün kalitesi ve nitelikleriyle küresel pazarlarda büyük firmalar ile rekabet etmektedir. Güçlü ve modern ürün portföyüyle başarı çizgisini bozmadan üretim yapan Bilim İlaç eleman alımı için kariyer.net sitesini kullanmaktadır. Şirketin çalışma prensiplerini ve aktif iş ilanlarını alt başlıklarda bulabilirsiniz.

Bilim İlaç Personel Alımı

Bilim İlaç Çalışma Şartları

Üretim tesislerinde şirket merkezinde çalışan firma personellerine ulaşım ve iş yerinde yemek imkânı sağlanmaktadır. Bilim İlaç çalışma şartları eşit, rekabetçi ve piyasayla uyumlu ücret politikasına dayanmaktadır. Bu nedenle çalışan maaşları belirlenirken, yıllık sektörel ücret analizi yapılmakta ve bu araştırmalar doğrultusunda ücretlendirme uygulamaları hazırlanmaktadır.

Bilim İlaç başvuru yapan kişilere, işe alım sürecinden sonra işin içeriği ve çalışan performansına bağlı olarak ücret artışı yapmaktadır. Firmanın satış ekibinde, temel maaş ücretinin yanı sıra prim uygulaması da mevcuttur. Ayrıca tüm personellere bayram, yakacak ve yıllık izin ödemesi yapılmaktadır. Satış teşkilatında görev alan kişilere ise şirket aracı tahsis edilerek, ulaşım kolaylığı sağlanmaktadır.

Bilim İlaç İş İlanları

Bilim İlaç iş ilanları kariyer.net üzerinden yayınlanmaktadır. Firmanın açık ilanlarını incelediğimizde genellikle Kocaeli ve Tekirdağ illerinde alım yapıldığını görmekteyiz.

Diğer yandan açık ilanlar içerisinde engelli destek elemanı da yer aldığı için Bilim İlaç engelli alımı ile ilgili yönetmelikleri yerine getirmektedir diyebiliriz. Siz de, her yıl büyümeye devam eden bu şirkette teknisyen, üretim elemanı, yönetici, uzman ya da stajyer olmak isterseniz başvuruda bulunabilirsiniz.

Bilim İlaç İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bilim İlaç iş başvuru formu için firmanın kendi sitesine girdiğinizde, kariyer.net sayfasına yönlendirilmeksiniz. Bu nedenle Bilim İlaç iş başvurusu için direkt olarak Kariyer sitesini girerek, şirketin açık ilanlarına müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kuruluşundan bu yana doktorların beklediği ilaçları üretim programına dahil ederek, başarı çizgisini sürdüren firma modern ve güçlü ürün portföyünü genişletmek adına her yıl yüzlerce kişiye istihdam sağlamaktadır. Şirket hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz web sitesini ziyaret edebilir ya da kariyer sitesi aracılığıyla firmanın bilgilerine ulaşabilirsiniz…

2 Comments

  1. Gülnur Çorak 1 Mayıs 2014
  2. dogan 28 Aralık 2014

Leave a Reply