Bildirici Market Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Bildirici Market’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Bildirici Market bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Bildirici Market personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1933 yılından günümüze kadar gıda sektöründe hizmet veren köklü bir firma olan bildirici, 1988 yılından itibaren toptan gıda faaliyetlerine başlamış ve gıda sektöründe hizmet vermeye devam etmiştir.

Şanlıurfa’da faaliyetlerine başlayan firma daha sonra Ankara’da da gıda sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. 1993 yılında profesyonel olarak perakendeciliğe geçmiştir. 35’e yakın şubesi bulunmaktadır.

Bildirici Market iş başvurusu

Bildirici Market İş İlanları

Yıllardır gıda sektöründe hizmet veren firma birçok pozisyonda çalışmak isteyen kişiler için iş ilanı yayınlamaktadır. Kadrosuna dahil olmak isteyen adaylar içi sıklıkla eleman alımı yapmaktadır. Bildirici markette çalışmak istiyorsanız eğer bu ilanları takip ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Firmanın istediği özellikleri kendisinden bulunduran adayların firmaya dahil olmaları basit bir başvuru ile gerçekleşmektedir. En uygun pozisyonu kendinize seçerek çok daha kolay bir şekilde mülakatları geçerek böyle köklü bir firmada iş sahibi olabilirsiniz.

Alımları yakından takip ederek firmaya iş başvurusundan bulunabilirisiniz. Genellikle alımlar kariyer.net ya da firmanın kendi internet sitesinden yapılmaktadır. Ayrıca duyurular zaman zaman sosyal medya hesaplarından da yapılabilmektedir.

fatgpt
Pozisyon Lokasyon
Şarküteri Sorumlusu Ankara
Mağaza Müdürü Ankara
Market Elemanı Ankara

Nasıl Başvurulur?

Bildirici marketin yayınlamış olduğu iş ilanlarında sonra başvuruyu iş ilanı bulunan siteden ya da firmanın kendine ait olan resmi internet sitesinden yapabilirsiniz. Buralarda sizlerden istenilen başvuru formunu doldurarak iş başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bir başka başvuru şekli ise en yakın bildirici şubesine giderek iş başvurusu formu doldurabilir ya da çalışmak istediğinize dair CV bırakabilirsiniz. İnternete bildirici market iş ilanları yazarak firmanın iş ilanlarını kolaylıkla görebilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Mağaza Müdürü
 • Reyon Görevlisi
 • Kasiyer
 • Depo Çalışanı
 • Şoför/Sürücü

Firmada çalışmak isteyen kişiler bu pozisyonlarda herhangi biri için iş başvurusunda bulunabilirler.

Pozisyon Açıklamaları

 • Mağaza Müdürü: Firma tarafından herhangi bir şubesinde çalışmak üzere atanan şubenin genelinden sorumlu olan ve o şubenin müdürü olarak görev yapan kişidir.
 • Reyon Görevlisi: Kasap, manav vs. gibi işletmenin reyonlarından birinde sorumlu olan kişidir.
 • Kasiyer: İşletmenin satışını gerçekleştiren kasaların birinde çalışan kişidir.
 • Depo Çalışanı: Firmanın deposunda görev alan kişidir.
 • Şoför/Sürücü: Firma bünyesinde bulunan araçları kullanan kişidir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Haftanın her günü sabah 21:00 akşam 21:00 saatleri arası

Alım Yapacak Şehirler: Ankara

Bildirici Market Benzer İş İlanları

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

4 Comments

 1. Merhaba, yazıyı okurken ilgimi çeken bir nokta oldu. İş başvurusu sırasında hangi belgelerin istendiğini belirtmemişsiniz. Bu konuda bilgi alabilir miyim? Teşekkürler.

 2. Merabalar 21 yaşındayım lise mezunuyum en son markete çalışıyorum pandemi yuzunden çikarlidim zor durumdayim B ehliyetim var

 3. 21 yaşindayim markete calişiyordum pandemi yuzunden çikarildim zor durumdayim lise mezunuyum b ehliyetim var

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*