Beylikdüzü Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Beylikdüzü Belediyesi Personel Alımı

Kavaklı adıyla 1993 yılında Büyükçekmece’ye bağlı bir belde belediyesi olarak kurulan Beylikdüzü, 22 Mart 2008 Tarihinde “Büyükşehir Belediyesi Sınırları İçerisinde İlçe Kurulması ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkındaki Kanun” çerçevesinde Beylikdüzü ismini alarak ilçeye dönüştürülmüştür.

Beylikdüzü Belediyesi, Beylikdüzü’nü doğru planlama ve yönetimle gelecek yüz yılını tasarlayan; şehir hayatına dâhil olan sokakları, caddeleri ve denizi ile yaşamın ayrılmaz bir parçası haline dönüşen, kültürel ve sanatsal etkinlikleri ile cazibe merkezi olan, batı İstanbul’un ve civar bölgelerin markası olan yıldız kent yapma hedefindedir.

Bu hedef doğrultusunda büyük projelere imza atan kurum kadrosuna çeşitli niteliklerde deneyimli ve deneyimsiz personel alımı yapacak.

Beylikdüzü Belediyesi Personel Alımı

Beylikdüzü Belediyesi İşçi Alımı

Bünyesine alacağı personelleri daha çok işçi statüsünde kadrolandıran Beylikdüzü Belediyesi, en önemli sorunlarından biri olan işsizliğe çözüm olarak vatandaşlarına belediyenin çeşitli birimlerinde önemli sayıda iş imkânı sunmaktadır. Ayrıca bünyesinde açtığı kurslar sayesinde vatandaşlarına belediye kadrosu haricinde de iş bulabilme imkânı da sunan kurum, işverenlere de işçi alımı konusunda teşvikler sağlayarak ilçede işsizliği minimum düzeye indirmeyi hedeflemektedir.

Beylikdüzü Belediyesi Memur Alımı

Memur alımları da en az işçi alımları kadar talep gören alımlar olmaktadır. Beylikdüzü Belediyesi memur alımı düzenli olarak gerçekleştirilmektedir. Bu alımları hem Beykam (Beylikdüzü Kariyer Merkezi) hem de Belediyenin resmi web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Öte yandan web sitemiz üzerinde de özellikle de Beylikdüzü Belediyesi’nin memur alımlarına yönelik açtığı kadroların duyurularını yapmaktayız.

Beylikdüzü Belediyesi memur alımı başvurusu yapacak olan kişilerin pek çok kriteri sağlıyor olmaları önemlidir. Eğitim durumu, sertifika, yaş sınırı gibi tüm bu detayların, adayların başvuru aşamasında dikkate almaları gereken detaylardır. Böylelikle sahip olunan kriterler doğrultusunda en ideal başvuru gerçekleştirilebilir.

Beylikdüzü İş İlanları

Yeni bir iş bulabilmek için ilanlar önemli olmaktadır. Bu bağlamda Beylikdüzü iş ilanları sürekli olarak güncellenmektedir. Artan nüfus ile orantılı olarak artan iş gücüne yönelik talep ve alımları iş ilanlarından takip edebilirsiniz.

Başarılı bir iş ilanı başvuru sürecinin gerçekleştirilebilmesinde adayların öncelikli olarak açılan ilanda belirtilmiş olan kriterleri dikkate alması gerekmektedir. Bu kriterleri tam anlamıyla karşılıyor olduklarına inanan adaylar aynı zamanda söz konusu kriterleri kanıtlayıcı nitelikte olan resmi belgeleri de sağlamalıdır.

Bu belgeler aynı zamanda ilgili iş ilanına başvuru aşamasında talep edilecek belgeler olup, sahip olduğunuz vasıfların yanı sıra diğer genel özelliklerinizin de, başvuruda bulunduğunuz pozisyona ne kadar uygun olduğunuzun anlaşılmasını sağlayacak belgelerdir. Bu nedenle kişinin vasıflarını ifade edebilmesinde ve başvuruda bulunduğu kadroda kabul edilebilmesinde önemlidir.

Beylikdüzü Belediyesi İş İlanları

Vatandaşların doğumdan ölüme mahalli müşterek ihtiyaçlarını karşılayan ve tüm uygulamalarında insanı odak alan bir belediye olmak isteyen Beylikdüzü Belediyesi, bütün hizmet aşamalarında internet sitesini aktif olarak kullanmaktadır.

Kadrosuna almayı planladığı personelleri için de resmi internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlamaya hazırlanan kurumun, bu iş ilanında personel alımı ile ilgili bütün detayları paylaşması beklenmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Beylikdüzü Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Beylikdüzü Belediyesi kadrosunda çalışmak isteyen vatandaşların kurumun resmi internet sitesinde yayınlanacak olan iş ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir.

Kurumun insan kaynakları birimi tarafından açıklanacak olan açık pozisyonlarda çalışabilecek nitelikte olan adaylar, başvurularını Beylikdüzü Belediye Başkanlığının Mali Hizmetler ve İnsan Kaynakları Müdürlüğüne giderek şahsen yapabilecekleri gibi belediyenin internet sitesi üzerinde yer alan iş başvuru formunu doldurarak da yapabilirler.

Bilgi için tıklayın.

Güncel Beylikdüzü iş ilanları:

 • Bulaşıkçı (Beylikdüzü)
 • Beylikdüzü CarrefourSA Hipermarket Aşçı
 • Bellboy
 • Resepsiyonist
 • Muhasebe Elemanı
 • Servis Personeli
 • Kat Hizmetleri Görevlisi
 • Erkek temizlik elemanı

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de beylikdüzü iş ilanlarına bakabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*