Belbim Personel Alımı ve İş İlanları 2022

belbim

Belbim personel alımı yapacak!

Belbim iş başvurusu yaparak sizde Belbim ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Belbim personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Belbim eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Belbim insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İşe Alma Süreci
İş başvuruları bizzat İnsan Kaynakları Müdürlüğümüze gelip başvuru formu doldurularak veya internet üzerinden İş Başvuru Formudoldurarak yapılabilir. Şirketimizde çalışmak için yapılan iş başvuruları İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından incelenip değerlendirildikten sonra Başvuru Bilgi Sistemimize kaydedilir.

Başvuruda bulunabilmek için Kurumumuzun aradığı şartlar şunlardır:

• Tercihen üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği vb. mezun olmuş olmak,
• Erkek adaylar için Askerlik görevini yerine getirmiş olmak,
• Herhangi bir kurum ya da kuruluşta zorunlu hizmet mecburiyeti olmamak,
• Kurum Kültürümüzü benimseyebilecek ve temsil edebilecek vasıflara sahip olmak,
• Genç, dinamik ve takım çalışmasına uyumlu olmak,
• Değişim ve gelişmeleri yakından takip etmek ve kendini sürekli geliştirme eğiliminde olmak.

İş başvuruları uygun görülen adaylar mesleki formasyon ve genel yetenek sorularından oluşan bir sınava tabi tutulurlar. Sınavda başarılı olan adaylar ise mülakata davet edilirler. Mülakat aşamasında da yeterli görülen ve şirketimiz için faydalı olacağına inanılan adaylar Kurumumuzda göreve başlayabilirler.

BELBİM A.Ş. yöneticilik alanında ortaya çıkacak ihtiyaçları karşılama konusunda öncelikle ‘‘kendi içinde yetiştirme prensibi’’ ile hareket etmektedir. Bu prensiple personel alımlarındaki hedef kitlemiz sırasıyla; bilgi teknolojileri alanında deneyimi olan veya okullarından yeni mezun olmuş, yeniliklere ve gelişmelere açık, IT sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen genç ve dinamik insanlardır. Amacımız bu arkadaşlarımıza ortaya çıkan veya çıkacak olan sürekli değişim ve gelişmelere hazır olabilecek bilgi ve becerileri kazandırmak ve kariyerlerine yön vermektir.

Buradan başvuruda bulunabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*