Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Başlıklar

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Personel Alımı

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi eleman alımı ile 2009 yılında başlayan Pazar ve AR-GE çalışmalarını genişletmeyi hedeflemektedir. İlk şubesini Antalya’da 2011’de açan şirket, hemen marka tescilini alarak ülkemizde bayilik vermeye başlamıştır. Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi personel alımı sayesinde tüm ürünlerini kendi üretmekte ve franchising verdiği için ürünlerini kolaylıkla pazarlamaktadır.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi işçi alımı, 2015 yılı verilerine göre yaklaşık 100 bayisi olduğu için hem şirket bünyesine hem de yetkili bayilerine yapılmaktadır. İşçiler kahve kavurma, çekme ve paketleme entegre tesislerinde ya da limonata, pasta, dondurma ve çikolata ürün imalatında çalıştırılmak üzere görevlendirilmektedir.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Personel Alımı

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Çalışma Şartları

Yukarıda da belirtildiği gibi firmanın faaliyet alanları oldukça geniştir. Buna bağlı olarak da Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi çalışma şartları değişkenlik göstermektedir. Ancak genel olarak firmanın çalışma prensiplerini incelediğimizde, hafta içi ve hafta sonu fark etmeksizin 08:30-17:30 saatlerin arasında çalışmaların sürdürüldüğünü ve Pazar günü personellerin izin yaptığını söyleyebiliriz.

Yemek kartı ve servis imkânı sunan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi engelli alımı için henüz ilan açmamaktadır. Şirket, yasaların belirttiği çalışan sayısına ulaştığında engelli personel alımına dairde ilan oluşturacaktır.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi İş İlanları

Gelişmiş makine ve ekipmanlarına sahip olan şirket, çok fazla üretim kapasitesine sahiptir. Bu nedenle Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi iş ilanları her gün yenilenmekte ve haftalık onlarca ilan açılmaktadır. Söz konusu ilanlara aşağıdaki link aracılığıyla ya da kariyer siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

http://www.osmanlikahvecisi.com/tr/m/kariyer/acik-pozisyonlar.html

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi başvuru için çoğunlukta Antalya ilinde görev alınması için ilan oluşturmaktadır. Antalya haricinde Balıkesir şubesi içinde alım yapan firmanın açık pozisyonları arasında motosikletli kurye, şoför, komi, ön mutfak ve servis elemanı ilanları bulunmaktadır.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin ilk Kahve Akademi’sini açan ve eğitime, gelişmeye, araştırmaya ne kadar önem verdiğini gösteren firmanın bünyesinde sizde görev alabilirsiniz. Nasıl mı? Şirketin web sitesi üzerinden ya da Secrecv.com aracılığı ile Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi iş başvuru formu doldurarak, kolay bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Şirketin tüm açık pozisyonlarını incelemenizi ancak sadece sahip olduğunuz niteliklere göre pozisyon seçmenizi öneririz. Çünkü firma yapılan başvurular arasından ilgili pozisyona göre en uygun niteliklere sahip olan adayları görüşmeye çağırmaktadır. Kriterlerinize uygun bir iş ilanı bulamadıysanız, Tchibo, Nescafe, Kuru Kahveci Mehmet Efendi, Jacobs ve Starbucks şirketlerinin açık pozisyonlarını da göz atabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*