İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Baştuğ Metalurji Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Baştuğ Metalurji Personel Alımı Yapacak

Baştuğ Metalurji’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Baştuğ Metalurji bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Baştuğ Metalurji personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Baştuğ Metalurji iş başvurusu

Firma Hakkında

2008 yılında temelleri atılan Baştuğ Metalurji, kırk yılı aşkın süredir demir çelik sektöründe hizmet vermektedir. Baştuğ metalurji, müşterileri ile uzun vadeli ilişkiler kurmayı esas alarak, kuruluşundan bu yana güvenilir ve kalitesinden ödün vermeyen, insanların yaşam kalitesini arttıran sağlam yapılar için en son teknolojiyi kullanarak müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Önceliğine müşteri memnuniyetini alarak faaliyetlerini sürdüren şirket, kadrosuna deneyimli ve deneyimsiz personel alımı yapacak.

Kadrosunda çalışan personellerinin haklarını gözeten ve iş güvenliği konusunda hassas davranan şirket, personellerine performansa dayalı maaş ve prim ödemesi yapmaktadır. Ayrıca personelleri ve aileleri için sosyal haklar da tanıyan şirket, bazı yan haklar da tanımaktadır.

Baştuğ Metalurji İş İlanları

Baştuğ Metalurji iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Entegre yönetim sistemleri felsefesi ile Türk metal sektöründe pazar payını büyüterek sürdürmek ve müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla personel alımı yapacak olan şirket, kadrosuna alacağı personeller hususunda internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınladı.

Baştuğ Metalurji İş Başvurusu Formu

Baştuğ Metalurji iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Personel adaylarının kendilerine uygun pozisyon için iş başvuru formunu doldurmaları ve ön başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İnsan kaynakları birimi tarafından incelenecek olan başvurular arasından şirketin istediği kriterlere uygun olan adaylarla iletişime geçilmekte ve karşılıklı anlaşmanın sağlanması halinde işe alım süreci başlatılmaktadır.

Başvuru için tıklayın. Ayrıca staj başvurusu yapmak için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir