Başkent Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Başkent Hastanesi Ankara haricinde Ankara, Adana, Alanya, İstanbul, İzmir ve Konya illerinde halka sağlık hizmetleri sunmaktadır. 1982 yılında kurulan hastanenin Ankara şubesinde 340 yatak bulunmaktadır. 25.000 metrekare kapalı alana sahiptir.

Personelinin niteliklerini yükseltmek ve hizmet kalitesini arttırmak için programlanan eğitimler kullanan kurum, insan odaklı yapısıyla hasta güvenliği ve mutluluğu, çalışan memnuniyetine büyük bir önem göstermektedir.7

Çağdaş tıbbın gerektirdiği bilgi ve yeteneklerle donatılmış olan Başkent Hastanesi, her gün çok sayıda vatandaşa çağdaş sağlık hizmetleri sunmaktadır. Hasta mahremiyetine her zaman önem vermektedir.

Başkent Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Başkent Hastanesi Personel Alımı

Başkent Hastanesi yenilikçi ve araştırmacı bir yapıya sahiptir. Bu sebeple sağlık konusunda dünya çapında meydana gelen tüm gelişmeleri yakından takip ederek, vatandaşlara profesyonel ve kaliteli sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Yenilikçi ve dinamik yapısının yardımıyla Başkent Hastanesi’nin personel ihtiyaçları da zaman içerisinde oluşmaktadır. Kurum özel olduğu için bu durumlar meydana geldiğinde gerekli ilanlar online kariyer platformları üzerinden verilmektedir.

Dolayısıyla bunları takip etmek için farklı kariyer siteleri her gün kontrol edilmelidir. Ayrıca sitesi de dikkatli şekilde incelenmelidir. Böylece ilanlar kaçırılmadan takip edilebilir. Kurumun personel alımları belirli tarihlerde olduğu için kaçırmadan izlenmesi önerilir.

Başkent Hastanesi İş İlanları

Başkent Hastanesi iş ilanlarını yılın farklı dönemlerinde vermektedir. Çünkü bunlar o anki gereksinimlere göre çıkmaktadır. Eğer hastanede çalışmaya başlamak istiyorsanız dikkatli şekilde kontrol etmeniz önerilir. Çünkü önceki dönemlerinde verilen ilanlar bir süre verilmeyebilir.

Bu ilanlara başvuru öncelikle online yapılmaktadır. Bunun için ilan verilen kariyer sitesi üzerinden müracaat işlemlerini yapmanız yeterlidir. Bunun için bir ilgili platformda bir hesabınız olmalıdır. Yoksa kısa sürede açılabilir. Başvuru tamamlandıktan sonra ise tek yapmanız gereken beklemedir.

Çünkü başvurulan pozisyon ile bilgileriniz uyuşuyorsa mülakat için çağrı yapılır.

3 Comments

  1. Merhaba yaklaşık 8 yıldır sağlık sektöründe deneyimim var izmir başkent ünv.zubeyde hanım uygulama ve araştırma merkezinde kayıt danışman veya benzeri hasta hizmetleri bölümünde çalışmak isterim yaklaşık 1 ay öncede ciglideki yerinize gelip cv bırakmıştım ilgilenirseniz sevinirim tesekkurler

  2. 5 yıla yakın ana okulunda ve5 yıldan fazla adana sa ra fabrikasının yemekhanesinde çalıştım tecrübelerin e dayanarak is başvurusunda bulunmak isterim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*