İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bankpozitif Güvenlik Görevlisi Alımı 2019

Bankpozitif Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak

Bankpozitif, farklı meslek gruplarını bir arada toplayan istihdam anlayışıyla tüm Türkiye’de hizmet verir ve bu hizmet sırasında sürekli kendisini geliştirmeye çalışır.

Bankada güvenlik görevlisi olarak çalışmak isteyen kişiler, öncelikle bu işi ne kadar istediğinden emin olmalıdır ki daha sonra herhangi bir mutsuzluk yaşamasın. Güvenlik görevlisi olacak kişi, yapılacak işi tüm gün sandalyede oturmak şeklinde algılarsa büyük sıkıntılar yaşar. Bunun yerine aktif şekilde banka içerisinde göre yapılacağını, gelen müşterilerin karşılanıp onlara yarım edileceğini şimdi bilmesi ve ona göre davranması büyük önem taşır.bank pozitif guvenlik gorevlisi alimi

Bankpozitif, her banka gibi bünyesinde dahil edeceği güvenlik görevlisi için birtakım şartlar arar; aradığı şartları, daha kaliteli çalışma ortamı oluşturmak adına zorunlu tutar. Daha kaliteli çalışma ortamını sağlayacak olan temel etken, kişinin yapacağı işi severek yapmasıyla başlar. Severek yapılan iş, hem kişiye hem de çevresine pozitif etkide bulunur.

Güvenlik Görevlisinde Aranan Şartlar

Bankpozitif,

  • 18 yaşından büyük olan
  • Silahlı ÖGG sertifikası bulunan
  • Askerliğini yapan ya da tecil ettiren
  • T.C Vatandaşlığı bulunan
  • Adli sicil kaydı temiz olan
  • Aktif araç kullanabilen
  • Tercihen tecrübe sahibi
  • 1.80 boyun üzerinde olan

Kişileri, güvenlik görevlisi olarak değerlendirir. Değerlendirme sonucunda mülakat yapılır ve mülakatla beraber olumlu veya olumsuz olarak karar varılır.

Güvenlik Görevlisinden Beklenenler

Güvenlik görevlisinden beklenen ilk şey: öğrenmeye hevesli oluşuyla müşterilere karşı yardımcı tutum sergilemesidir. Müşterilere yardımcı olan görevli, hem bankayı doğru temsil etmiş hem de çevresine pozitif enerji yaymış olur. Bankanın oldukça hassas olduğu bu durum, bankadaki güvenliğin doğru biçimde sağlanmasıyla paralel değerde görülür. Yani bir güvenlik görevlisinin ana görevi, bankadaki huzuru temin etmekken onun yanında daha birçok yardımcı göre eklenir ve onlarda çok önemli olur.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir