Bankasya Personel Alımı ve İş İlanları 2022

 

Bankasya personel alımı yapacak!

Bankasya iş başvurusu yaparak sizde Bankasya’ın gücünden güç alabilirsiniz. Bankasya personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Bankasya eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Bankasya insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Bank Asya’da yeni personel ihtiyacı olduğunda, web sitemizde, kariyer portallarında ve/veya gazetelerde iş ilanlarımız yer almaktadır. Bu ilanlar takip edilerek iş olanakları öğrenilebilmekte ve açık pozisyonlara başvuruda bulunulabilmektedir. İlanda belirtilen nitelikleri taşıyan adaylar sırasıyla aşağıdaki süreçlere davet edilmektedir:

Yeni Mezunlar İçin

  • Asya Katılım Bankası’nda belirli aralıklarla MT alımları yapılmaktadır. Bu alımlar banka tarafından yapılacak sınav sonuçlarına göre gerçekleştirilmektedir.
  • MT sınavı için başvuruda bulunmak isteyen adayların, iş başvuru formumuzdaki ” MT ” referans kodlu ilanları seçmeleri gerekmektedir.
  • Sınav sonucu olumlu olan adaylar ile İnsan Kaynakları Yetkilileriı ve ilgili Birim Yöneticilerinin katıldığı bir mülakat gerçekleştirilmektedir.

Bu aşamalar sonucunda aranılan niteliklere sahip olduğu belirlenen adaylara “görev teklifi”nde bulunulmaktadır.

Deneyimli Adaylar İçin

Bankacılık sektöründe tecrübeli olan adaylar, www.bankasya.com.tr adresimizden veya www.kariyer.net sitesinden iş başvurusunda bulunabilirler. Açık Pozisyonlara başvuruda bulunmak için ilgili ilanın referans kodu seçilerek, iş başvuru formunun eksiksiz doldurulması gerekmektedir.

Bizimle yola çıkanlar bunu iyi bilir.

Gelin, siz de kariyer yolculuğunuza güvenilir bir yol arkadaşıyla devam edin!

Bankamızın Genel Müdürlük ve Türkiye genelindeki şubelerinde görevlendirilmek üzere bankacılık tecrübesine sahip takım arkadaşları arıyoruz.

Bankamıza başvuruda bulunmak istiyorsanız İş Başvuru Formumuzu doldurmanız gerekmektedir. Posta, faks ve e-mail yoluyla yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

Bankamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Bankasya iş başvurusu yapmak için buraya tıklayın.

5 Comments

  1. sızınle çalısmak ıstıyorum lıse mezunuyum sılahlı guvenlık kartına sahıbım b sınıfeı ehlıyete sahıım

  2. 2013 yılında DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS bölümünden mezun oldum.insan ilişkilerim ve ikna kabiliyetime güveniyorum.yüz yüze mülakata katılarak detaylı konuşmayı çok isterim.

  3. fatih dağ 20 yaşındayım adıyaman üniversitesi mezunuyum sizinle calışmak isterim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*